Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a hűség, az emberek 95%ának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hűség, az emberek 95%ának nehezére esik, akkor ez miéert feltétel, vagy elvárás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem lenne könnyebb mindenki számára,ha ez nem lenne feltétel...? Mindenki elvárja a másiktól,és halálra sértődik ha véletlenül a párja félre kacsint,holott Ő maga is nagyon sok esetben ezt teszi...

Ha valakinek igénye van erre (a "hűtlenségre"),akkor miért várja el a másiktól a hűséget?

Ha egy kapcsolatban,más nők vagy férfiak után epekezel,akkor az mivel különbözik attól hogy le is fekszel velük?

Miért álszentkedik és háborodik fel erre az emberek többsége,ha ugyis megcsinálja?

Én még mindig többre értékelem ha velem valaki őszinte,és elmondja hogy nem csak engem kiván(de ettől függetlenül jó velem, és szeret) hanem másokat is,mint hogy eljátsza a nagy szerelmest,a "csak engem akar es masra sem nez" lovagot,majd orrba szájba,fűvel-fával csal.

Ha erre van igény,minek a sok "kötöttség" ?


2018. ápr. 26. 20:35
1 2 3
 1/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
89%
A 95% nem kicsit erősen túlzás. A saját hülyeséget ne vetítsd ki a világra.
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen rossz helyen kerdezel erről, itt, az erkölcsös és tisztalelkuek szanatóriumban ugyanis a hűség az emberek 95%-anak abszolút és megszeghetetlen direktíva.


Egyébként azért mert a szerelem egy illúzió és csak addig tart amíg a hűség illúziója is tart.

Lehet én vagyok nagyon pesszimista, de szerintem az emberek nagy részének itt is van am vaj a füle mögött. És azok akik annyira tökéletesnek írnak le mindent a kapcsolatukban is néznének nagyokat, ha minden kiderülne egyetlen csapásra.

Gyakran a hűtlen férj/feleség a legodaadobb, ugyanis nem viszi haza a stresszt és a feszültséget.

2018. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Elsőként: nem tudom hol olvastad a százalékos kimutatást,de ez netto ökörség. Ennél az embereknek jóval magasabb százalékának van igénye a hűségre.


Másodszor: az okozza a zavart;hogy az egyik fél hűséges,a másik nem. Ez a baj. A hűségesnek ez mindig fájni fog,a hűtlen pedig csak akkor valtozik,hogy drasztikus történések érik.


Harmadszor: a "kötöttséget" az emberek választják. Nyílt kapcsolata ugyanúgy lehetne,de nem akar. Miért? Mert ezt tartja elfogadhatónak egyéni szocializációs,erkölcsi és önismereti tényezőket levonva. Ha ebben jól érzi magát akkor ezt fogja tenni.


Negyedszer: Két hűséges ember jól érzi magát,de két csalfa már nem. Miért? Ezt az úgynevezett egó teszi,ezen túl az önbizalom,önuralom,önismeret hiánya okozza. A megcsalás bántja az egót. A megcsalás okozhat önuralom és önbizalom rombolást. Gyakran a nyitott kapcsolatokba olyanok is belemennek akik magukat nem ismerik eléggé.


Összességében az érzelmek erőssége egy komoly kapcsot alkot ami birtoklási vággyal is párosul. Ez a természetes reakció. Így alkotnak egységet. Az ilyen közösség nem csak lélektanilag (lásd önbizalom,önuralom) egészséges,de egyéb fizikai,egészségügyi szempontból. A gyakori partnerváltás elősegíti a nemibetegségek kialakulását. Hogy idézzek egyet ami mindenkiben jelen van: Hunan Papilloma vírus. A sok partnert egy idő után megelégeli nemcsak a lélek,de a szervezet is.

2018. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kellemesebb akkor és ott végezni a dolgát ahol rá jön. Mégis az illemhelyiséget használjuk ürítésre pedig az emberek igen magas százaléka végezte már a dolgát a szabadban és sokan szeretik is így csinálni.

Szinte bármelyik "szabályra" rá tudom húzni hogy mivel sokan máshogy szeretnék akár törölhetnénk is.

Én azért várom el a hűséget mert meg is adom. A hűség nem arról szól hogy nem dugsz félre (jó technikailag valóban ennyi) hanem a szeretetről és a tiszteletről. Ha szeretem a párom nem okozok neki fájdalmat és nem alázom meg azzal hogy sógor koma jó barát azon röhög hányszor szarvaztam fel az elmúlt héten. A szex (jó esetben) több mint fizikai kényszer és a hormonok játéka. A szex érzelemkifejezés a szex választja el a párkapcsolatot a barátságtól vagy a lakótársi viszonytól. Ha minden szembejövővel kefélsz nincs abban semmi plusz hogy épp velem is. Annyi hogy én még a gatyáidat is moshatom.

Szerintem az aki nem tudja a micsodáját a nadrágjában/szoknyájában tartani nem érdemli meg hogy a párja otthon szeretettel várja mert ő maga egyértelműen elbukott mint pár. Ez alól kivétel a swinger, nyitott kapcsolat, édes hármas és társai ahol mindenki tudja hogy mi a helyzet. Bár ez ugyebár nem is megcsalás.

Nincs azzal baj ha valakinek igénye van a több partnerre csak keressen olyat aki szintén így érez. A gond hogy rengeteg ember akarja magára erőltetni (a könnyebb párszerzés miatt) a hűséget holott a háta közepére nem hiányzik.

A gondolatban félre kefélés és a tényleges tett között pedig szerintem a hatalmas különbség a gerincesség és a tisztelet. Ha gondolatban teszel valamit azt valójában nem tetted meg.

2018. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

"Elsőként?" Te meg melyik bolygón élsz? Ennyi hülyeséget összehordani....!


A kérdezőnek pedig igaza van. Előző párom is egyfolytában a hűségről papolt, meg hogy én biztosan megcsalom... közben pedig én buktattam le őt lebeszélt randikkal, stb. nem én mentem félre! Szánalmasak az ilyen elbszott emberek! Mert ugye a legnagyobb homofóbok pont hogy búzák!

2018. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, 5%-nál több a hűséges. Már ha azt nézem, az emberek 5%-nál több aki még a párját sem tudja kielégíteni, nem hogy mellette még a szeretőt is.
2018. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van abban igazság amit a 35%-os ír. A betegesen féltékeny emberek általában vagy már csaltak vagy épp csalják a párjukat. De az hogy elvárod a hűséget és az hogy állandóan erről papolsz és gyanúsítgatod a párod két külön dolog. Szerintem fel kell ismerni a különbséget.
2018. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
az AIDS is téged igazol..ja megsem :(
2018. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A tett es a gondolat kozott a gyavasag a kulonbseg...:)

Szerintem meg az,amelyik CSAK gondolatban csalja a parjat,nagyobb luzer.

Ha ott van benned a "gonolat mag",akkor ido kerdese...


Es en ezzel nem azt akarom mondani hogy nincs kivetel,de a sok alszenttol mar hanyingerem van...

2018. ápr. 26. 21:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a feltétel, meg az elvárás, amiben a felek egy kapcsolaz elején megállapodnak. Ha nem akarsz hűséges lenni, válaszd a nyitott kapcsolatot. De ha valakinek megígérted, hogy az leszel, ne verd át.
2018. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!