Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom megbocsátotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megbocsátotta a félrelépéseimet, akkor ezek szerint feltétel nélkül szeret?

Figyelt kérdés
Egy időben ellaposodott köztünk a szex, én pedig másoknál kerestem a kielégülést. Utólag már nagyon megbántam. Nem akartam szólni róla a páromnak, de végül lebuktam. Nagyon szomorú volt, de megbocsátott, mert azt mondta, hogy engem mindennél jobban szeret. Nem fogom többet megcsalni, hiba volt előtte is, de nagyon meglepett, hogy meg tudott bocsátani. Úgy érzem a kapcsolatunk is jobb lett, sok mindent megbeszéltünk, ami elötte mindkettőnket bántott. Ebben az esetben benne lehet még a tüske? El lehet ezt nézni teljesen? Öt éves a párkapcsolat.

2018. júl. 2. 13:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem szeret feltétel nélkül. Az esélyeid nagyon romlottak miután mással lefeküdtél. A barátom volt hasonló helyzetben. Megcsalta a barátnője, ő megbocsájtott. A nő nagyon magabiztos volt, hogy a barátja vele maradt. A pofon egy idő után jött. A barátom végett vetett egy több mint 6 éves kapcsolatnak. A válasz amit a barátnőnek adott ez volt: Van valakije és megpróbálja vele. Ennyi volt. Kívülről ideális kapcsolatnak tűnt. A volt barátnő azóta sem tudja feldolgozni. Nem érti, hogy hagyhatta el ha egyszer megbocsájtott. Én mint férfi azért megértem a barátomat.
2018. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Megbántad mert a másik kan pofára ejtett.

Újra meg fogod tenni mivel egy nő sosem bocsájtja meg annak aki megbocsájtja a félrelépését.

Onnantól a nő nem tiszteli a párját.

nem tudom érted-e?

2018. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy ótvar vagy az gondolom nem lep meg. Hogy válaszoljak is, elmondom, hogy a hosszútávú következmények le fogják darálni a kapcsolatotokat.
2018. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!