Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, honnan lehet tudni hogy egy nő ugyan nem független de szívesen benne lenne szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főként nők.
2018. júl. 4. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Max. husz ev es ket gyerek utan. Most nem.
2018. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csillog a szeme, mint egy bagzó macskának. Ha meglát, csorog a nyála, mint a veszett kutyának.


Honnan tudjuk, nem vagyunk gondolatolvasók...

2018. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle.

Vagy kapsz egy maflást, vagy beválik.


Milyen választ vársz? :DDD Tekintve, hogy mindenki másképp viselkedik, nincs erre általános válasz.

Aki foglalt emberrel akar kufircolni, abban legalább annyi lehetne, hogy ő maga találja ki a mikéntjét, nem másoktól kér tanácsot a takonysághoz. :D

2018. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágyakozó tekintet, kisugárzás.
2018. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleg egyertelmu dolgokat mondok.
2018. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs az a nő, aki ne vállalna be egy kis kalandot.

Másrészt van, hogy semmi jelét nem adják.

Nekem volt már olyan, hogy egy cimborám feleségének teljesen véletlenül tettem egy kétértelmű megjegyzést.

Ő ajánlatnak vette, aztán az addig tisztes távolságot megtartó anyuka hirtelen bújós vadmacskává változott, ráadásul mindezt egy családi grillen.

Ha nem ott lettünk volna, szerintem be is térdel, aztán leszív. Utána egész este elég látványosan kereste a szemkontaktust, rendszeresen hozzám ért.

Aztán másnap, mintha semmi nem történt volna.

2018. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Szóval azért, mert te belebotlottál egy ribibe (már ha igaz a sztorid) egyből biztos, hogy minden nő ilyen? :D

2018. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#8

Wow micsoda érvek! Oké, mostmár hiszek neked mester!

2018. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!