Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Úgy kb 4 hónapja megszakítottam minden lehetséges kapcsolatot egy 35éves férfivel aki ugyan kapcsolatban él és gyermeke is van de már éve óta (szinte már hobbi szinten) csalja a barátnőjét.

Figyelt kérdés
A nevelő apukám ismerőse és egyszer apum miatt feljött hozzánk mert elromlott a gép és ő próbált segíteni... nagyon jófej volt sokat nevettünk 3an aztán apumnak telefonálnia kellet ezért kiment a szobából és 2en maradtunk... és elkezdte kérdezgetni hogy van e barátom én mondtam hogy nincs... simogatta a kezem és perverz vicceket kezdett mesélni...aztán bejelölt facebookon rám írt és tök kedves volt meg megértő meg minden és volt benne valami (nem tudom hogy mi) de nagyon tetszett... addig mondogatta hogy talizzunk hogy végül mondtam neki hogy oké...elmentünk kocsikázni és a végén megcsókolt.. szerelmes lettem... és ezek után elég sokat talizgattunk..aztán (mivel még szűz voltam) megtörtén az a dolog.... nagyon jó volt...egyáltalán nem fáj... aztán elmesélte hogy van egy élettársa és egy gyereke... meglepődtem, aztán késett a havi bajom.. megijedtünk de ebből nem lett semmi... megint beleszerettem hogy a bajban sem hagyott ott.. aztán a bnőm segítségével megmondtam neki, hogy ez nekem így rossz.. hagyjuk egymást inkább... ő ezt nagyon nehezen de végül megértette és elfogadta... viszont azóta hogy nem beszélünk nem tudok senkivel együtt lenni se ÚGY!! sem pedig kapcsolatban.. egyszerűen nem bírom elviselni hogy más érjen hozzám vagy más kezét fogjam.. :( :( Tudom óriási hülye voltam hogy belementem de volt benne valami különleges aminek nem tudtam nemet mondani.. és ha nem beszéltünk hiányzott!! (mikor ez az egész történt én 16 éves voltam, most már 17vagyok) anyunak nem merem elmondani mert tudom hogy csalódást okoztam neki de ott abban a helyzetben nem tűnt rossznak amit teszek viszont most már megbántam... hogy tegyem túl magam rajta?? miért nem tudok mással kapcsolatban lenni?? :(

2014. márc. 30. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Z
2019. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!