Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelombozó ez egy férfinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelombozó ez egy férfinek? Csak hagyjam hogy történjen meg?

Figyelt kérdés

Szex kapcsolat van kialakulóban egy nős férfivel. Nagyon kívánom őt, és ő is engem bevallása szerint, de engem nagyon zavar ez a helyzet, hogy ő nős.

Arra gondoltam, mielőtt találkoznánk, elmondom neki hogy nem szeretném ha később megbánná, és jól gondolja meg biztos ezt akarja-e.

Akarom őt, de nem minden áron, nem akarom, hogy rámenjen a házassága.

Mondjam neki vagy ne? Mit gondoltok? Elsősorban férfiak válaszát várom, főleg akik félrelépnek, hogy ők mit szólnának ehhez a szituhoz?


2018. júl. 4. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Mi értelme nős férfival kavarni? Tényleg kíváncsi vagyok, ebben neked mi lenne a jó? Te leszel a duginyuszi, aztán a pali hazamegy és hazudik valami a nejének, aki valószínűleg szereti őt és bízik benne. Azt kívánom, hogy a feleség legyen annyira temperamentumos, hogy mérgében, ha rájön, neked essen és kitépje a hajad.
2018. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, mi a lelombozó? Azt olvasni, hogy egyes nők házas pasikkal kavarnak. Ez a qrvára lelombozó...
2018. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%

Nem csináltam ilyet, de szerintem így is becsülendő, hogy figyelembe veszed a másik felét a kapcsolat jellegének dacára. Szerintem semmi gond, ha ezt így mondod.

31/f

2018. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az erkölcs csőszökből nem kérek köszönöm. Engem is csaltak, aki volt ilyen helyzetben tudja, hogy nem minden fekete vagy fehér.
2018. júl. 4. 23:21
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit uncsi az asszony, jó leszel ürítőlyuknak.

Egy darab hús, kb. annyinak néz. De meg is érdemled, többet nem érsz.

"erkölcs csőszökből nem kérek"


Akkor meg mi a problémád?


"de engem nagyon zavar ez a helyzet, hogy ő nős"



Vagy csak a szokásos otthon unatkozó provokáló ratyihoz van szerencsénk?

2018. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha lekapcsoljátok a villanyt, nem látszik a jegygyűrű az ujján.
2018. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Kamu kerdes.

Egy no akkor valaszt nos pasit, ha nem akar tobbet.


Es nem szdrelmes.

Luzer, kamu kerdes.

2018. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

"Azt olvasni, hogy egyes nők házas pasikkal ...."


Nem, inkabb ferfiak mas nokkel dugnak.

2018. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

„nem szeretném ha később megbánná”

„nem akarom, hogy rámenjen a házassága”


Te próbálsz meg álszent módon erkölcs csőszködni. Valójában pedig nem érdekel sem a feleség, sem a férfi lelkivilága, vagy, hogy milyen hatással lesz ez a házasságukra, az életükre, csak annyi fontos számodra, hogy le tudj feküdni azzal, akit kiszemeltél magadnak. Legalább önmagadnak ne hazudj! Teszel te magasról rá, hogy a saját önös érdekeiden kívül kinek mit okozol a tetteiddel.

Nem tudom, hogy a provokáción kívül mi értelme volt feltenni ezt a kérdést, hiszen a válaszoktól függetlenül úgy is le fogsz feküdni a férfivel. Azért magadat többre becsülhetnéd annál, mint hogy valakinek a fél órás szórakozása legyél, akit csak használ, hogy kielégüljön, mielőtt hazamegy a családjához, feleségéhez.

2018. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Volt szeretom. A neje nem erdekelt. A pasi sem. Csak szexeltunk parszor.
2018. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!