Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mennyire lelombozó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire lelombozó, ha a csaj társaságban nehezen oldódik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagyon bejön neked a lány, kettesben minden szuper, jól el lehet beszélgetni vele, jó fej.... de mikor társaságban vagytok, akkor meg sem szólal, szinte csak akkor, ha kérdezik. Persze ez idővel változik, de amíg nem ismeri jól a társaságot, addig ilyen kis szótlan. Pl. bemutatjátok a szülőknek vagy a haveroknak, és alig beszél velük, csak majd 3.-4. találkozás után kezd feloldódni. Mit gondoltok erről? Mennyire gond ez? Ettől még randizgatnátok továbbra is lánnyal?
2016. okt. 15. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha velem normálisan beszélget, akkor nem tud érdekelni, hogy társaságban másokkal milyen.
2016. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, szóval nem baj.


25/F

2016. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond én ugyan ilyen vagyok F 33
2016. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!