Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit vár attól a szerető, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár attól a szerető, ha borít a férjnek/feleségnek?

Figyelt kérdés
Erkölcstelen dolog a megcsalás, de a szerető is pontosan tudja mivel jár. Ő is belemegy. Az én szememben mindkét fél hibás, a szerető is. Ráadásul nem értem, hogy minek tálalnak ki annyiszor a megcsaló fél párjának. Mit várnak ettől? Hogy megkapják a szeretőjüket? Mert ez aljas húzás, senki se kezdene kapcsolatot azzal, aki elárulta. Vagy milyen alapon tesznek tönkre egy teljes családot adott esetben, csak az ő szerelmi csalódásuk miatt? Nem védem a megcsalót se, de válás kevés esetben van, ellenben a család élete már soha nem lesz a régi, míg a szerető könnyebben tovább tud lépni.

2018. júl. 6. 08:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a klasszikus dögöljön meg a szomszéd tehene is elv alapján működik. Nincs más célja, mint becopatni, és elérni, hogy balhé legyen. Legalább a házastárs is tisztán lát végre.

Egyben tévedsz: Ha első eset, akkor nagy eséllyel válás lesz belőle. A megcsalás a leggyakoribb válóok, 10-ből 7. (Nem tudom hol olvastam pont a héten.) Minden más (elhidegülés, alkoholizmus, agresszió, anyagi ellentét, stb) csak 30%.

Akkor nem szokott belőle válás lenni, ha a félrelépő sportot űz ebből, a másik pedig valamilyen érdekből (Pl. anyagi) nem tud kilépni. Akkor lesz belőle sírás, fogadkozás, tönkrement családi élet, és gyülölködve együttélés "A gyerek miatt".

De ezt a kockázatot, hogy le fog bukni, mindig vállalja, aki félrelép. Olyan szeretőt is ő választott, aki bilit borít, ő hitegeti válással, közös jövővel, szerelemmel. Ha egyenesen megmondja az elején, hogy eszébe sincs válni, csak egészségügyi dugást akar ingyen, önkéntes alapon, akkor elkerülte volna a szerető hisztijét is.

2018. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerelemféltés, bosszú csak. Ha nem kellettem, egyedül hagytál, akkor legyél te is egyedül, érezd te is nyomorultul magad, veszíts el te is valamit, és ne osonj vissza a biztos kis családi fészkedbe, ahol szeretnek, miközben én egyedül szenvedek kidobva.

Vagy elegük lesz abból, hogy az illető mindig halogatja a válást, mindig csak ígérget, de nem tesz semmit. Ezért kicsit "besegítenek" a lebukásba, hogy ha kidobják otthonról, akkor talán a magány miatt náluk keres majd menedéket, vagy nem tudom.

Valami ilyesmire tippelek, de ez csak tipp, mert tőlem távol áll ez a gondolkozás.

2018. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden esetben tudja a szerető, hogy mibe megy bele, van, amikor a megcsaló hazudik az egészről, aztán amikor a szerető számára kiderül, hogy szerető volt, az azért nem biztos, hogy egy kellemes érzés. Vajon hány olyan pasi van, aki azt hazudja a szeretőjének, aki azt hiszi, hogy egy független pasival ismerkedik, hogy az anyjával él, közben meg feleség és gyerek várja haza?
2018. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Jó esetben nem hülye és nem vár semmit, csak revansot vesz.

Itt nem a szerető a fő bűnös, azt azért ugye tudod?

Ki milyen virágot szakít, azt szagolja. Ahogyan azt az előttem szólók is írták.

2018. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
3. Hát amelyik szerető nem jön rá 2-3 alkalom után, hogy a másik fél átveri (miszerint nincs családja), hát az nagyon ostoba. Vannak annak jelei...
2018. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A tarskeresok nagy szazalekat nezzetek csak meg!!! Csomo hazas pasi van.A baratnom azert valt el mert a ferje tarskereson osszejott egy novel a nonek meg azt hazudta, h ozvegy es gyerekei sincsenek!!! A nonek gyanus lett ,h estenket eltunik es nyomzni kezdett facebookon utana,ugy talalta meg a lanyat,azon keresztul a baratnom!! Nagyon sok ferfi letagadja neg a csaladot is!
2018. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként úgy látom hogy ha az ember őszinte az baj!!

Én eddig mindig elmondtam hogy szeretőt keresek. Van család gyerek.

De ezt meghallotta a leendő szerető és már nem is voltam jó.


Vagyis ha nem árulom el akkor már rég lenne valakim.


Mondjuk azt se hiszem el hogy ahogy nálunk nincs szex nincs olyan házas nő akinél szintén nincs és pont össze illenek.

2018. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7. Ku.rvára nincs pénzed?
2018. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

#7:

Na pont ebből lesz a bosszúhadjárat: hazudozol mindkettőnek. El fogsz válni, xar a házasságod, csak őt szereted, ha rajtad múlik, együtt lennétek, de... Aztán a szerető rájön, hogy átkúrtad, vele is tönkremegy a kapcsolat, pont ahogy a feleségeddel, és lehet vigyorogni, hogy két gyülölködő nő tesz meg mindent, hogy kicsináljon.

Ez van.

2018. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A tálalás, borítás sztem már nem az illető megszerzéséről szól, hanem a kicsinyes bosszúról. Ha már őt nem vállalta fel, essen szépen pofára, két szék között a földre.
2018. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!