Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van, ami nagyobb, megbocsáthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, ami nagyobb, megbocsáthatatlanabb bűn egy kapcsolatban, mint a megcsalás?

Figyelt kérdés
Természetesen nőként én is elítélem, gyávaságnak tartom, de el tudok képzelni olyan élethelyzetet, amikor megbocsátanék. Egy ittas vagy agresszív férfival viszont nem tudnék együtt élni.
2018. júl. 9. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A fizikai és lelki erőszak.
2018. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha agyonver egy kalapáccsal.
2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Első helyre azt tenném,ha egy nő kakukkfiókát neveltet évekig egy férfival és az több év után derül csak ki.Szerintem ebben az esetben teljesen összeomlik egy ember,ehez képest pár pofon csak szúnyogcsípés kategória.

Második helyre a durva fizikai erőszakot tenném.

A harmadik pedig a megcsalásnak egy minősített esete,amikor gyereket is csinál a félrelépés alkalmával vagy nemi betegséget visz haza.

2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
...ehhez...
2018. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az erőszakot teszem az első helyre, és csak utána a megcsalást.


Volt egy nagynéném, rákban halt meg, elvált a férjétől, akivel semmi gond nem volt mindaddig, amíg valamilyen probléma nem történt a munkahelyén, ami őt hátrányosan érintette, ezt nem tudta feldolgozni, inni kezdett, és erőszakossá vált, a közös gyerekeikben is kárt tett, nagynéném elvált. Nem lepne meg, ha ez az időszak felelős lenne a rákjáért, a gyerekek pedig súlyosan sérültek pszichésen, már mindkettő felnőtt, de...


A megcsalást könnyebb kiheverni, mint az erőszaknak a maradandó következményeit.

2018. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 peca1000 ***** válasza:
0%

Ha nem nyeli le!


Megbocsájthatatlan :)


A legdurvább dolog ha valamelyik rokonával csal meg, főleg, ha rajtakapod szex közben. Pl: szülőjével, testvérével.


Szerencsére nem történt még ilyen, de volt már rá erős gyanú.

2018. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk rajtakapod amint éppen egy baltát állít az egyik, székhez kötözött közeli rokonok fejébe. Valamivel nagyobb horderejű és kevésbé megbocsátható dolog.

Itt ezen az oldalon szélsőségesen tulertekelik a megcsalást. Pláne úgy, hogy a legtöbb ember bizony lepeget ám félre a legtöbb kapcsolatában. Na ennek tükrében kötve hiszem, hogy az itteni nagy hiszti a megcsalásról nem egy nagy képmutatás.

Példának okáért exem is csalt meg nem is egy embert (gyakorlatilag mindenkit akivel kapcsolata volt), mégis jó sok válaszában láttam amiben a férfiakat szapulta, ha megcsalásról volt szó. 😄

Szóval senki ne akarja már bemeselni nekem, hogy az itteni emberek akkora tiszta lelkű, fedhetetlen erkölcscsőszök, a morális tisztaság keresztes lovagjai...

2018. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Én is a kakukkfiókát tenném első helyre. A legundorítóbb amit egy nő tehet.


A második, az érzelmi megcsalás. Rosszabb mint a pusztán fizikai.


Harmadik az agresszívitás.


Negyedik a fizikai megcsalás.

2018. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Erőszak, bántalmazás. De ettől a megcsalás nálam nem lesz kevésbé súlyos tett.
2018. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Az erőszak, a lelki terror és a féltékenykedés szerintem jóval rosszabb egy megcsalásnál, nekem legalábbis sokkal jobban fájt. Egyiket se bocsátanám meg, de egy megcsaláson sokkal hamarabb túl lehet lépni.
2018. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!