Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod? Ha igen, egyszeri alkalommal, vagy hosszú ideig?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Megcsalásnak számít az akkori barátnőmmel és a nővérével folytatott 3-sozás, ha az exem akkor benne volt? :D
2018. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Csaltam már el(bulizni), át(a másik szobába), fel(az emeletre), de meg még sosem :D
2018. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Érzelmileg kőkeményen megcsaltam és nem rajtam múlt az sem, hogy fizikailag nem csaltam meg. De akkor nagyon mélyen volt a kapcsolatunk, egyszerűen 1,5 évig nem levegőnek néztük egymást, csak a gyerek és az anyagiak miatt nem váltunk el. Szóval én akkor ezt egyáltalán nem éreztem megcsalásnak. Azóta annyi változás van, hogy a férjem leültetett 1,5 év után, hogy változtatni szeretne a kapcsolatunkon vagy elválni, én megdöbbentem azon, hogy mennyire szeret és adtunk egy esélyt magunknak. Most képtelen lennék megcsalni. Úgy érzem, nem leszek már szerelmes belé, azt a másikat szeretem és nem tudom, mi lenne, ha újra közeledne, de ha történne valami, azonnal elválnék, nem tudnék érzelmi megcsalást sem folytatni. De az is lehet, hogy ellen tudnék állni, mert az a szerelem egy érzelmileg nagyon sivár időszakban ébredt bennem és a férjemet sok tekintetben sokkal többre tartom, mint azt a másikat. Amúgy az érzelmi megcsalás kb. 2 hónapig tartott, de 5 hónapon keresztül alakult. És ha azt vesszük, hogy még mindig másba vagyok szerelmes, hát, akkor még most is tart, de a kapcsolatot már nem tartom az illetővel.
2018. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

En rendszeresen csalom.

De sajnos nem tehetek róla.

Ráadásul ő mondta hogy gondolja hogy en nekem van lesz valaki. Mert ugye köztünk nincs szex.

Évek óta.

Sajnos nem tudok mit tenni.

En kívánom a szexet o nem igenyli

2018. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

5 os vagyok.

En igy 30as eveim közepén ferfikent nem tudok jobb megoldást

2018. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Férjem - 48 éves! - havi egyszer akarja, vagyis inkábbb kotelessegszeruen le tudja! Volt nője korábban. Állítólag már nincs! Most azon gondolkozom, hogy megcsalni. Havi egy szex nulla! Annyira nem vagyok rossz nő!! 15 éve vagyunk házasok.
2018. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-esnek: ha a férj potenciagond miatt ilyen ritkán közeledő, arra van megoldás(aliexpress.com, Hurbolism szerek). Ha nem ez a helyzet, akkor meg kell nézni, mi változott azóta, amikor még jó volt a gyakoriság, és ezen változás ellen kell tenni. Visszacsinálni, vagy megújítani a csáberőt.
2018. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös helyzete átérezhető. Hallottam már olyan feleségről (szentfazék), aki a gyerekek világrahozatala után nem kívánta a szexet. Ilyen esetre is léteznek szerek, de ezekben nem vagyok járatos. Utána kell nézni a weben. Esetleg a csábítás és a kielégítés technikáit sem árt tanulmányozni a férjnek. Végső (!) esetben meg lehet beszélni a feleséggel, ha kellően intelligens, hogy létezik házastársi kötelesség is, ami megalapozza a hűséget, és ha a feleség nem tartja be a házassági szerződést, akkor egy nem érzelmi alapú pótlékkeresést megérthet, természetesen a diszkrécióra ügyelve. Ha ez naivitås, marad a diszkréció. Amiről nem tudnak, az nincs. Esetleg még működhet a férj vágyànak elnyomàsa megfelelő szerrel, de ezt természetellenesnek érzem. Amit természetesnek vennék, a szexuálpszichológushoz együtt elmenni.
2018. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szentfazék, de szülés után én se kívántam a szexet közel 1 évig. Aztán meg jöttek a konfliktusok. Eléggé vágylohasztó, ha azt látod, hogy a párod nem férfi, hanem egy nyámnyila anyuci pici fia, aki sose áll melléd konfliktus esetén, márpedig gyerekszülés után lesz konfliktus anyóssal, nem kevés. Én már sose fogom a férfit látni a férjemben, de 3 év után megláttam benne mégis valamit, amiért úgy érzem, hogy mégiscsak szeretem. Szerelmes már nem belé vagyok, de mindegy, a családom a lényeg, szeretem őt szeretettel és újra elkezdtünk szexelni és így halványul bennem a másik valamennyire.
2018. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!