Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a feleség tudja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleség tudja, hogy a férje már egy ideje csalja őt, akkor miért nem akar elválni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 12:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy ő is csalja a férjét, de az is lehet hogy nyílt házasságot beszéltek meg, nem ritka ám, és van akinek bejön átmenetileg xx év után.
2018. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Mert kényelmes nekik együtt, a szerető meg úgyis csak átmenetileg van a képben, jön, majd pedig megy. A feleség pedig feleség marad, házasságban, családban, biztonságban.
2018. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
2 es jól írja... Több ilyet is ismerek...
2018. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Mert lakótársnak jó, jól keres, anyagi biztonságot nyújt, és a gyerekek is kötődnek hozzá. Valószínűleg segít is otthon, és jó apa. Az, hogy épp kit dug, az mindegy, mert úgysem hagyja el érte a feleséget. A szerető csak akaratlanul besegít a család mégjobb működésébe. :) Pár év múlva meg úgyis impotens lesz, addig meg a feleség is cincoghat kicsit házon kívül, és még bűnösnek se mondhatja érte a férj.
2018. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, okos nő nem keres, mert akkor talál

...

Ha minden esetben kidobod, amikor a férfi kikacsint, akkor 40 évesen lesz 4 gyereked, 5 apától, és ott maradsz egyedül. Ugye, érted? Van, amikor minden rendben van, és felesleges emiatt válni, hisz ez csak szex. Jut is, marad is, azt a heti kétszer egy órát meg mindegy, hogy a tenisz pályán tölti, vagy máshol. Utána kiegyensúlyozott, szexuálisan beindult, sokkal nyugodtabb. Ő úgy tesz, mintha nem lépne félre, nagyon diszkrét, én meg úgy teszek, mintha nem tudnám.

Mit nyerek egy válással? Felborul az életünk, megszenvedik a gyerekek, anyagilag mindketten rosszul járunk, és vagy egyedül maradok, vagy innentől más fog csalni.

Százból egy hűséges, az is csak azért, mert olyan csúnya, hogy esélye sincs félrelépni. 😆

Nekem is megvannak a magam kis titkai, és ő is úgy tesz, mintha nem tudna semmit. 😉

2018. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk mert nem érdekli?


Én ezen sokat gondolkoztam, volt pár elfuserált kapcsolatom, amikbe úgy gondolom fölöslegesen öltem annyi energiát. Ha lenne egy férjem, akin azt érezném, hogy tesz értem, a családunkért, nem szenvedek hiányt semmiben, és mondjuk 10+ év után néha félrelép... Hát ez van. Lehet én is félrelépnék, és feldobnám, hogy legyen nyitott, csak mások előtt ne reklámozzuk.

2018. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
44%
A nők elsősorban az anyagi biztonságért házasodnak, így aztán a többségüknek mindegy is, mit művel a férjük, sőt még valahol örülnek is neki, hogy a férjük máshol intézi el, amihez úgysincs kedvük/gusztusuk.
2018. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
69%

Kényelem, megszokás, és igen anyagi biztonság.


Könnyebb időnként félrek**úrni, hónapokig vagy 1-2 évig és időnként mással, aztán hazamenni és mintha mi sem történt volna. Mert a válás macera, vagy ha nem is házasok de élettársak, esetleg közös lakás vagy ház, gyerekek ááááá túl sok idő és bonyodalom.

Inkább csak nagyon nagy lustaság.


Sok ilyen van, de ezt mindenki tudja. Elmennek ide oda nyaralni szórakozni felteszi a házaspár vagy élettársak a közös mosolygós vidám képeket , mindenkinek megmutatják, hogy ők a tökéletes boldog pár, aztán mikor hazajönnek nyaralásból a nő ugrik a szeretője ágyába :)

És mindenki őszintén tiszta szívből szereti egymást :)

2018. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Hú de durva, amit leírtatok! Nekem már nem kéne többé a pasim, ha megtudnám, hogy megcsaln
2018. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%
9: Tudod mi az egyetlen kulonbseg kozted, meg az ilyen felesegek kozott? Csak annyi, hogy te meg gyermekien naiv vagy, es meg nem jottel ra, hogy megcsalt. ;D
2018. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!