Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akar visszajönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszajönni a csalfa feleség?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan női gondolkodásmód, amit nem értek. A feleségem megcsalt, átbeszéltük, elismertem, hogy én is hibás voltam, elmondtam, hogy szerintem ő sem szent, majd kitettem. Most vissza akarja hízelegni magát, de nem értem, hogy miért? Ha nem voltam jó, akkor miért kellek? Ha jó voltam, miért kellett más? Anyagiak miatt nem érné, találhatna ilyen téren jobbat is. Aki érti ezt a viselkedést, az magyarázza meg, kérem, mert nekem már a fejem belefájdul!
2015. jún. 5. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Őt már kérdezted?
2015. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a kérdése válaszként, hogy szeret, de ez negatív visszacsatolásként csak bonyolítja a problémát, de nem ad igazi választ.
2015. jún. 5. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszokás. Nem találja a helyét az életben, úgyhogy visszavágyik abba a helyzetbe, amikor utoljára érezte biztonságban magát. Van, akinek a biztos rossz is megnyugtatóbb, mint a bizonytalanság.
2015. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem talált jobbat, akivel megcsalt téged az nem akarja őt párkapcsolatra.
2015. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a #4-esnek.

Nehogy elhidd, hogy szeret. És a megcsalásért nem te voltál a hibás, hanem Ő. Egyedül hozta meg a döntést, és nem te kényszerítetted.

Ne engedj a lelki terrornak, nem elég, hogy eddig is mindenért te voltál a hibás??? Soha nem fog megjavulni, és ha már megtudtad, hogy megcsalt, akkor az nem az első eset volt, hanem a sokadik. Kell ez neked???

Állj a sarkadra, légy végre férfi, szabadulj meg tőle, és keress jobbat!

37F

2015. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5válaszolo

ez forditottan is megállja a helyét

2018. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kokohoho ***** válasza:
A legtöbb embernek az életében kell egy biztos pont, ahonnan/ahová indúlhat/tartozhat/mehet, ez különösen igaz a nőkre. Szokták mondani, hogy a nők olyanok, mint a majom. "Addig nem engedi el az egyik ágat, ameddig nem fog egy másikat",,,, ezt hívják "liánozásnak" is. Te voltál az életében az utolsó biztos pont (ág) és most szeretne ismét megkapaszkodni. Ismerek több embert is, aki visszafogadta az elvált feleségét, de egyik sem lett tartós. Erre mondják, hogy "felmelegítve, csak a bableves és a töltöttkáposzta a jó!" A kapcsolatban élők, szeretik bizonygatni a függetlenségüket és gyakran érzik azt nők esetében, hogy csak ingyen cselédek/ágyasok, férfiak esetében meg, hogy csak igavonó lúzer barmok, akiket kihasznál a másik. De mikor magukra maradnak, rájönnek, hogy csak egy rosszabb van annál, hogy valaki kihaszálja őket,,,,, ha nincs rájuk szüksége a kutyának sem, ők sem számíthatnak senkire és csak céltalanul tengődnek a világban! Az exednek most valószinűleg sok ideje van töprengeni ezeken a dolgokon és félretéve az önérzetét, megpróbálja visszakunyerálni magát, de én a helyedben nem fájdítanám ezen a fejem és félreérthetetlenül a tudtára hoznám, hogy semmi esélye.
2018. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!