Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak még olyan régivágású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan régivágású úriemberek akik sosem csalnák meg a párjukat?

Figyelt kérdés
Amit látni, hogy már alig van ilyen. Azért ez elég szomorú.
2018. aug. 6. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bennem még van gerinc.
2018. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A régivágású úriemberek is csalták a nejüket fűvel-fával, ez nem egy modern jelenség.
2018. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagyok régimódi, de ettől függetlenül nem csaltam meg egyik párom sem :)
2018. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 Ez így nem teljesen igaz. Apám is mindig azt mondta, hogy sok lehetősége volt mégsem tette meg mert szerette anyámat. Sok férfi menőnek érzi, hogy minden útjába kerülő nőt megdug, de ez inkább szánalmas az én olvasatomban.
2018. aug. 6. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze.25-28 éves kor alatt és 55 éves kor fölött. A (komolyabb) szerelmes időszak kezdetén, és a szerelem elmúltával, amikor már nincs értelme új életet kezdeni.
2018. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most jön a sok whiteknight mondani, hogy én ugyan nem csalnám meg a párom írj rám kérdező ;)

Meg mi ez a hülye kérdés egyébként is. Számít hogy pár random mit ír válaszul? Attól még nem fog megváltozni a világ..

2018. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg senkit sem eddig. Nem is allt szandekomban. Mert vallom..a sziv az nem jatek.
2018. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert hol vannak a régivágású úrihölgyek?
2018. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy meg fogja vagy meg akarja csalni a párját, akár nő akár férfi.


Eleinte minden szép és jó és szenvedélyes, mármint a legtöbb helyen.

De sok helyen ez elb**aszódik és ahelyett , hogy megbeszélnék a problémákat vagy próbálnák megoldani, vagy ha nem megy akkor szakítanának, nem......sokkal egyszerűbb félrek**úrni.


És saját magadban sem lehetsz biztos te sem kedves kérdező.

2018. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam meg egy baratnomet se, volt hogy feljott bennem a gondolat de akkor merlegeltem es idovel szakitottunk a csajjal ( a masik lannyal alapbol nem is tudtam volna lefekudni se, de maga a gondolat into jel volt) Ezutan se tervezek senkit megcsalni, oszinteseg, huseg nelkul nem latom ertelmet kapcsolatban lenni valakivel. Persze van aki hibazik es lereszegedik stb, nah az ilyenrol az a velemenyem h le kene loni. 24f
2018. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!