Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális barátot találni? fiúk/lányok válaszára is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Eddig akármennyi fiú tetszett, mindig ugyanoda vezetett az egész és nem értem, miért. Vagy nem nagyon mert odajönni hozzám, pedig egyedül voltam és az egész messziről mosolygásból nem lett semmi, vagy fél év együtt marhulás után eltűnt szó nélkül (egy suliba jártunk) és amikor írtam neki, hogy hova lett, annyi volt a válasz, hogy megunta a sulit. És ilyen történetből még párat tudnék mesélni.

Megelőzve néhány félreértést: biztos hogy tetszettem nekik, nem vagyok kövér, zsíroshajú, trehány alak, akire ha ránéznek, azt hiszi, hogy már is szerelmesek belé...

Én egyszerűen csak azt szeretném megérteni, miért hagynak faképnél egy szó nélkül és miért nincsenek olyan férfiak, akiknek van bátorsága megszólítani valakit, nem csak az ivás és bulizás körül jár az esze. Egyszóval: Vannak még "régimódi" férfiak?



2018. márc. 1. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
A "régimódi" férfiakat tűzzel-vassal kiirtották a feministák. (Akik pedig még vannak, azok többnyire jobban érzik magukat egyedül.)
2018. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

"miért nincsenek olyan férfiak, akiknek van bátorsága megszólítani valakit"


A megszólításra ugyanannyira képes a nő is, mint a férfi. 2018-ban pedig pontosan ugyanannyi joga is van hozzá.

2018. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Vannak még régimódiak is, ne aggódj, fogsz találni, de én is tapasztalatból mondhatom, hogy nagyon sok az éretlen, komolytalan, csak szex és más semmi jellegű pasi.
2018. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
joga van hozzá, de nem az ő "dolga". Ha egy nő megy oda a férfihoz, akkor mindig ugyan azt a választ kapja, hogy rámenős, akaratos, kétségbeesett. Másrészt volt már, hogy én kezdeményeztem és válaszolni se nagyon volt bátorsága az illetőnek. Vörös arccal válaszolgatott, aztán valami kamu indokra hivatkozva elment. Utána továbbra is köszönt és mosolygott. Logika?
2018. márc. 1. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha valakinek mindenki éretlen, aki nem akar házasságot/gyereket, akkor az nem a mindenki hibája. :) El kéne már fogadni, hogy ha egy rendszerben két elem közül az egyiket megváltoztatjuk - ebben az esetben a nők szerepét - akkor a férfiaké is változni fog. Akár tetszik, akár nem.
2018. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

'joga van hozzá, de nem az ő "dolga"'


Ha egy nő megmondja, mi a férfi dolga, akkor a férfinak is joga van megmondani, mi a nő dolga? Csak érdekel a logika, ha már erre hivatkozol.

2018. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy nő megy oda a férfihoz, akkor mindig ugyan azt a választ kapja, hogy rámenős, akaratos, kétségbeesett."


1.) Biztos nem _mindig_


2.) Ha így is van esetenként, akkor azért van, mert kivételszámba megy. Vagyis többet kéne csinálni, és akkor nem lenne benne semmi meglepő. Egyébként megsúgom, hogy a férfiaknak is van részük ugyanebben, tőlük nem sajnálod?

2018. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, de itt nem fogod megtalálni őket különösebben itt azok dominálnak, akik azt várják, hogy az ölükbe huppanjon A BOMBANŐ és szedje fel őket azonnal.

Kérdező: Próbáld meg elgondolni milyen srácok is tetszettek? Volt e valami közös vonásuk, azonkívül, hogy eltűntek? Tudom, hogy lehetetlen befolyásolni, ki jön be nekünk, de lehet, hogy nem veszed észre az olyan lehetőségeket akikkel mondjuk eljutnál egy randiig is, nem?

2018. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfi vagyok, hogy nem merem megszólítani, ha pedig a nő szólít meg, akkor leblokkolok. :(
2018. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a dúsbegekre hajtasz, azért. Mert ezt a típust mossák az agyadba gyerekkorod óta. :)

Itt vagyok én, vicces, jóképű, sportos, hűséges, és amikor alakulna valami egy nővel, mindig valami messziről is retardáltat választ inkább, aztán meg jön hozzám panaszkodni, hogy "férfi vagy, segíts már, miért csinálja ezt?" :D :D :D :D Én meg mondom neki, hogy azért, mert egy büdös dúsbeg, amit előtte megmondtam nekik, persze sosem hiszik el. :D

2018. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!