Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan csalódtak már a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan csalódtak már a társkeresőkben? Hogy nem is buknak annyira a nők ahogy azt a reklámban ígérik, és nem is annyira fess és jóképű úriemberek írnak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalódtam még, mert sosem fess és jóképű úriembereket kerestem a társkeresőkön, csupán embereket, mint a való életben. Azokat, akik ott állnak mögöttem a pénztárnál, vagy mellettem kapaszkodnak a buszon, csak eddig nem vettük észre egymást. A társkereső nekem csupán egy lehetőség, és bejött.
2015. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Az utolsó 2 barátommal (3 év alatt) társkeresőn találkoztam. 175 cm magas, barna hosszú hajú, szép arcúnak mondott, vékony 23 éves lány vagyok. Eléggé introvertált, bulizni nem járó vagyok, úgyhogy nekem a társkeresőzés adta magát, miután a kamaszkori szerelmemmel szakítottam és nem igazán jártam helyekre, ahol ismerkedhetnék.


Kb össz-vissz fél évet voltam fent társkeresőkön, de az idő alatt szerintem vagy 500 pasi írt. Abból talán 50-nek válaszoltam, 10-15-nak adtam meg facebook elérhetőséget, kevesebb mint 10-zel randiztam, 5-tel csókolóztam és 3-mal feküdtem le.


Nőként mondhatom, hogy azért ha kitartó vagy, bőven találhatsz olyan férfit, aki kívül-belül jórészt olyan, amit elképzeltél.


Aki a barátom már 2 éve, számomra ő is kívül-belül álompasi a mai napig: közel 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, jóképű és belül is nagyon határozott, magabiztos, domináns, mégis kedves és törődő természetű felém. Szóval én pont hogy nem csalódtam a társkeresőkben.

2015. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

A nők 90%-a csak az önbizalma fényesítésére jár oda, 5% kamu, adatlopó regisztráció.

A maradék 5%-kal talán lehet kezdeni valamit.


Az "úriemberekkel" nem foglalkozom, azt majd elmondja a másik oldal.

2015. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

10 hónapig társkeresőztem.


Közel 120 nőre, lányra, hölgyre írtam rá, javarészt személyre szabottan.


29-en írtak vissza.


Héttel tudtam érdemben beszélni.


Négy vállalta a személyes találkozót.


Ketten jelentek meg valóban.


Egyikük sem nézett ki úgy, mint az általuk küldött képeken.


...


A nők szerinti konklúzió: velem van a gond.


Az én konklúzióm: elmehet az összes ilyen nő a halál fa$zára.

2015. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a másik oldalról hasonló rossz tapasztalataim vannak, mint az itt panaszkodó uraknak. Mellesleg nem érdekel a reklám, de idővel elegem lett és töröltem magam. Több oldallal is próbálkoztam, viszont nem vagyok hajlandó pénzt kiadni társkereső portáloknak.

Én olyanokba botlottam, akik meglévő házasság, kapcsolat mellett kerestek szeretőt (ezeknek eszük ágában sem volt kilépni, annyira egyértelmű volt a szándékuk), bunkók, mentálisan nem 100%-osak, szélsőséges nézeteket vallók, ami nekem kizáró tényező, volt, akinek rövid időn belül csak a politika volt a témája, aztán volt egy rakás, akik csak szexkapcsolatot kerestek, vagy meglévő párkapcsolatba harmadikat szexre, ezek nekem nem pálya, volt, akivel jól elbeszélgettem, de ennyi volt, nem lett több, valami téma kapcsán indult a dolog, és nem is akartunk eleve többet egymástól, volt egy külföldi, akivel szintén csak csevegtünk, közös érdeklődés az angol nyelv gyakorlása, egyébként az esetek többségében el sem olvasták az adatlapot, sem a listás pontokat sem a kifejtős leírást (pedig nem írtam kisregényt).

A rengeteg között egy olyan akadt, akivel minden klappolt, az exem, kb. egy évig jól meg is voltunk, csak a körülmények nagyon megromlottak, ő meg nem akarta kivárni, míg megoldódik. Nem haragszom rá, egy darabig hébe-hóba még beszélgettünk neten.

Viszont elegem lett a társkereső portálokból, főleg, hogy egyre inkább fizetőssé tettek alap szolgáltatásokat is. Ha rajtam múlna, csődbe is mennének.

2015. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csalódtam. Így ismertem meg a férjem 24 éves koromban. 6 hónapig voltam fent csak. Persze voltak mellényúlások:) kinek nem? De megérte végigszenvedni őket azért ami utána következett:) Ő csak 2 hete volt fent amikor megismerkedtünk.
2015. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!