Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás1128 kérdése:

Szerintetek megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt eddig,de kb 2 hete elkértem a telóját hogy neten megnézek valamit mert az én telóm szervizben volt,és nem akarta ideadni.Kérdeztem ,hogy takargat-e valamit vagy valami,de hosszas vita után aztmondta,hogy csak félreértenék 1-2 dolgot ezért nem adja meg hogy van magánélete amihez semmi közöm.

Közös laptopunk van ,de már ott se jelentkezik be ,ha mégis akkor is nagyon gyorsan kilép.Furcsálom mert eddig nem volt erre példa.A sex is változott,aztkérte hogy ugy csináljak mintha megerőszakolnám ő meg majd nem hadja magát egy ideig de utána majd enged...pfff wtf??.

Légyszi irjatok valamit mert megbolondulok.



2018. aug. 9. 02:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem bolondulj meg, csak járj nyitott szemmel. Előbb-utóbb úgy is kibukuk a szög a zsákból és akkor majd eldöntheted, hogy elhagyod-e Őt vagy sem. Ha megcsal észre fogod venni egy idő után.
2018. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Mas kezelgeti. Ha meg nem. Majd kesobb fogja valaki. Most meg csak lehet erzelmileg csal meg....de szerintem itt mar mas is dugja rajtad kivul.
2018. aug. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Bence_ ***** válasza:
55%

Nálam az a megcsalás, hogy a bizalma másnál van.

Mivel vannak olyan dolgok amiket titkol így sanszos, egy kapcsolatban őszinték egymással a felek, ez itt hiányzik.

2018. aug. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ugy tunik. Az hogy tudja h felreertened into jel
2018. aug. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Gyanús nagyon. Arra nem kérdeztél rá hogy mik azok a félreérthető dolgok?
2018. aug. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Exem ugyan ezzel a szöveggel jött, ugyan ezt csinálta. Mással flörtölgetett...
2018. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Félreértenél 1-2 dolgot! :D Tiszta sor, hogy van valami kis titka. A helyedben rohadt gyorsan tisztáznám, és azonnal kidobnám.
2018. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem rátalált az smpixiere és domináns pasikkal dumál, hogy kiélhessen valamit, amire te nem vagy alkalmas. Biztosan szeret, hisz beszélt a vágyáról, de úgy látszik ez nem a te asztalod. Most vívódhat, hogy hogy maradjon olyannal, akit bár szeret, szexuálisan nem passzol hozzá...


Ebből szakítás lesz, ha nem tepered le gyorsan és állatiasan, durván.

2018. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
47%

:D

Hát akkor erőszakítsad meg!

(de előtte írass alá vele egy papírt, hogy konszenzusos játékról van szó)

2018. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen gyanús, természetesen helyetted semmit nem tudok megtenni, de én azt javaslom neked hogy mindenképpen kommunikálj erről vele, előbb utóbb kiugrik a nyuszi a bokorból... Figyeld a reakcióit.
2018. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!