Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kideríteni, hogy megcsal-e a párom?

Figyelt kérdés
A magánnyomozó túl drága. Más ötlet?
2018. júl. 6. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Csak úgy szólok, hogyha ennyire nem bízol benne (akár okkal, akár ok nélkül) akkor ez már sosem fog helyreállni. A bizalom az egyik legfontosabb és nálatok teljesen hiányzik, szóval innentől kezdve veszett fejsze nyele az egész.


De ha a sima megbeszelés nem működik, akkor jöhetsz azzal, hogy átnézed a telefonját, a keresési előzményeit stb, de szerintem ezek elég értelmetlen dolgok.

2018. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eljátszotta a bizalmamat egyszer, mivel egy nagyon nehéz időszakunkban megpróbált új életet kezdeni mással. De nem ment neki, visszajött, én pedig megbocsájtottam. Azóta nagyon megváltozott, sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk, és nagyon jó együtt. De ez a dolog megtörtént anno, így már bennem nincs meg az a megrendíthetetlen hit, hogy sose lenne képes rá - hisz anno megtette. És az sem segít, hogy az érzelmeket figyelmen kívül hagyva érdekeben is áll, hogy jóban legyen velem.
2018. júl. 6. 23:18
 3/10 A kérdező kommentje:

"átnézed a telefonját, a keresési előzményeit stb"


Ilyet nem tennék, de amúgy is értelmetlen lenne, mert annyira nem pancser, hogy ekkora hibát ejtsen.

2018. júl. 6. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Hat....szerintem megette a penesz ezt a kapcsolatot. Nem irtal sok infot. De ha pl igy vallalsz gyereket vele, szerinted lesz apja? Ott lesz? Mert nem hiszem. Vagy ha van. Akkor mar mindegy. Szenvedj csak. De igy hosszutavra berendezkedni valakivel, nem kifizetido.
2018. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérdés, hogy van-e gyanúsított?
2018. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez ingyen van : legyél te a magánnyomozó.Kövesd,stb.Bár ennek az egésznek lőttek,ne tervezz hosszú távra.Ha egyszer a bizalom elveszik ...
2018. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs. Nem vergődöm a féltékenységtől, vagy ilyesmi, és nem ellenőrizgetem. Csak néha eszembe jut a múlt, és ilyenkor olyan jó lenne visszakapni azt a feltétlen bizalmat, ami ezelőtt az eset előtt volt bennem. Jó lenne kis megerősítést kapni, hogy már nincs okom félni ettől.
2018. júl. 7. 00:46
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Párterápia egyedül csak neked. Egy alkalom 10-15 ezer forint, és megfogsz lepődni az eredményen. Szerintem a nő terapeuták jobbak...
2018. júl. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: Párterápia nekem? Minek? Nem győzködni szeretném magam erről, vagy arról, meg tudományos légvárakat építgetni, hanem csak szeretnék simán meggyőződni arról, hogy nincs más neki.
2018. júl. 7. 07:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezed. Ha nem egy lélektelen pszichopatával vagy együtt, úgyis látni fogod rajta, ha hazudik.
2018. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!