Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy barátnőm. Belé szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm. Belé szerettem nagyon! Azt mondja ő is szeret. De az ex dugópajtijának küld fürdés utáni csücsörítős képeket. Szerintetek megcsal engem?

Figyelt kérdés
Ja és ő nyomta a kezembe a telefont hogy nincsenek titkai..de mikor ezt megláttam azonnal elvette hogy azt inkább ne nézd tovább...
2018. júl. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2018. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted megcsal? Mit tegyek?
2018. júl. 4. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly kérdés?


Lehet nem csal meg, lehet megcsal, de te komolyan elhiszed, hogy szeret egy olyan lány aki boldogan kötekszik üzenetben más férfiakkal?

Vagy neked ez belefér csak mert nem teszi szét neki?

Lehet én vagyok az irracionálisan emociók irányította nő, de nekem nem férne bele ha a pasim ilyen jellegű képeket küldözgetne lányoknak, hát még annak akivel rendszeresen összegyűrte a lepedőt.

2018. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van.
2018. júl. 4. 16:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul még ő dobna engem...ilyet szól,hogy ő nem fogja nekem bizonyítgatni,hogy engem szeret,és csak én kellek neki...szeretem őt,de igazad van!Inkább fájjon most egy kicsit az,hogy meg kell válnom tőle,mint hogy a későbbiekben az,hogy újra és újra kiderülne,hogy hűtlen volt.
2018. júl. 4. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Lapát! Te pedig ne búsulj! Lesz majd jobb!
2018. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem megcsalás, csak tiszteletlenség. Mondjuk a + dumája miatt lapát lett volna.
2018. júl. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!