Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha élveztem a szexet amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élveztem a szexet amikor megcsaltam a barátomat akkor nem szeretem?

Figyelt kérdés
Nem tervezett volt a dolog csak így alakult, sajnos félek elmondani neki mert 4 éve együtt vagyunk és tudom hogy nagyon szeret! Ezidáig én is úgy gondoltam hogy szeretem de most elbizonytalanodtam
2018. aug. 11. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Vagy nem szereted már, vagy esetleg azért izgatott nagyon a dolog mert valami teljesen újat,mást kaptál amit eddig 4 évig megszoktál és a kíváncsiság hajtott.
2018. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha.szeretnèd nem baxnál fère ès lenne benned annyi gerinc hogy elé állsz és megmondod hogy fére dugtál... kis Geco
2018. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ákos13 ***** válasza:
97%

A szexet nem csak akkor élvezi az ember, ha szerelmes is abba, akivel csinálja, szóval attól te a barátodat is szeretheted. Ez csak annyit jelent, hogy nagyon jó a szexben az a csávó, akivel megcsaltad.


Viszont az már más kérdés, hogy ha valóban szeretnéd, akkor nem csalnád meg csak úgy, csak azért, mert "így alakult"... Erre neked kell rájönnöd, hogy mik az érzéseid, de én azt mondom, hogy már nem ugyanazok, mint régen, ha erre képes voltál.

2018. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szergej55 ***** válasza:
93%

"Csak így alakult..."


Beszarok.

2018. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabály szerűen, a szex az szex. Attól hogy nem a barátod csináltad hanem mással még eshet jól. Az más tészta hogy undorító amit műveltél és el kellene mondanod szegénynek. Joga van tudni, és utána kidobni ahogy azt meg is érdemled. 4évet csak így kidobni az ablakon, de neked legyen csak jó és kész ugye? Mit számít a másik, örüljön h vele vagy nem? Nem kell itt ez az elbizonytalanodtam szarság, félre kurtál sima ügy szét mentek és azzal kursz akivel akarsz, legalább a srácot se hülyíted tovább és talán talál valaki normálisat.
2018. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Csak igy alakult


MEGBOTLOTT ÉS BELE ESETT A FAXBA 🤣

2018. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
# 6: LOL :D
2018. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

azt az álszent mindenségét neki...

csak úgy alakult?

2018. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2018. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez annyira tipikus női duma.

Így alakult.

Egyik pillanatról a másikra.

A hülye barátját meg hetekig váratta, mert neki érzelmek kellenek a szexhez.

Azt az álszent büdös k urvaistent az égből :D

2018. aug. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!