Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratomat?

Figyelt kérdés

Voltam gorkorizni a baratnommel es a battyaval aztan elestem es lehorzsoltam az egesz terdemet. A baratnom leontotte vizzel a sebemet, de utana mondta,hogy gorkorival elmegy a kocsihoz es ide jon a jargannyal aztan haza megyunk hozzajuk es majd kapok betadint a sebemre. A battya addig velem maradt es beszelgetni kezdtunk aztan megfogta a kezemet es a tenyerembe csokolt. Gyors elkaptam a kezemet nem szamitottam erre. Ez megcsalas volt? :( mert van parkapcsolatom par honapja es ez az elso. A baratnom vegul azt mondta,hogy magunkra hagy o megy a parjahoz es a battyaval maradtam a lakason. O meg csinalt nekem kakaot, mondta,hogy maradhatok nala meg, nezzunk videokat a laptopjan. Leult mellem es azt mondta nyugodtan rakjam az olebe a labamat, de nem mertem. Aztan azt mondta nem akar semmit csak felajanlotta es oda hajolt a terdemhez aztan gyors kicsit a sebem mellett megpuszilta a labamat. Akkorat ugrottam mint a nyul, mondtam,hogy hagyjon beken es szoltam neki,hogy baratom van. Tudta amugy..Bocsanatot kert, de vegig mosolygott es nevetett is rajtam aztan csak videokat neztunk de nem ert hozzam.

Nagyon felzaklatott a fiu, mert ot mar regota ismerem es mindig kedves volt velem nagyon, neha kapok amugy tole ajandekot is de en ugy tekintek ra mint egy haver. O is szerintem megis most legutobb fura volt velem es nagyon nezett is, hosszan..zavaban voltam.


A baratomnak csak annyit mondtam el,hogy a baratnom battyanal maradtam picit es videokat neztunk. Nem orult neki es kiabalt velem,hogy miert maradtam egy ferfinal :(


Ez most megcsalas volt? Nem akartam megcsalni a baratomat ;( nagyon szeretem ot ;( de a baratom azt mondta kapok egy eselyt. Kerdeztem tole,hogy most azt hiszi megcsaltam? Erre nem ad valaszt nekem csak veszekszunk es azzal jott hogy az a fiu lehet hogy mast akar tolem lehet csak szexelni akart de szerinte szerelmes belem nem erti miert maradtam nala meg hogy en miert voltam egyaltalan fiuval gorkorizni azt sem ertette ;(


Most leszamitva azt,hogy mit csinalt a baratnom battya, nem lehet talalkozni baratkozni fiukkal? Vagy mi? ;(


2017. jún. 9. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez biztos a FELNŐTT párkapcsolatok kategóriájába illik?
2017. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Jujjdeijgi kéjdész!


Há tudi, hogy ez már annak számít, szegénykém most nagy bajban lehecc.


De moszt ijány vissa a minimaks elé, kezsdődik a skubidú meg a hejjo kitti kajandjai.

2017. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
En 18 vagyok ezert nem akartam a tini kategoriaba rakni. A baratom meg 23. A baratnom 21 a battya meg 22.
2017. jún. 9. 10:53
 4/25 A kérdező kommentje:
Miert bunkoztok? Nem artottam nektek semmivel sem :(
2017. jún. 9. 10:55
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem megcsalás. Pont.


Ha pedig a párod ezen cirkuszol, és játssza, hogy ezek után ad neked egy esélyt, akkor én kidobnám a francba, mert amit csinál, az beteges féltékenység, és ki akar téged sajátítani. Idővel meg tönkre is fog tenni.

2017. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
A baratod degeneralt. A pasi nyilvan nyomult rad de TE semmi rosszat nem csinaltal.
2017. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem megcsalás! Te szépen lepattintottad, nem követtél el semmit, nem éltél vissza a helyzettel sem! Nyugi! :)

Amúgy "jófej" a barátnőd, hogy így otthagyott a bátyóval, biztos vagyok benne, hogy tudta, hogy nem vagy a testvérének közömbös. Szóval egy elég kiszolgáltatott helyzetbe hozott. Talán meg is beszélte a testvérével ezt előtte? Nem lepne meg :)

2017. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Most vagy játszod itt az agyad, vagy tényleg ennyire naiv vagy, vagy troll....Nem megcsalás, de facnak maradsz egy csávóval kettesben mikor láthatóan bejössz neki? Én is kiakadnék. Persze az gáz, hogy a pasid ezért kiabál de olyan szinten idióta vagy, hogy az már fáj.
2017. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem tudtam hogy a baratnom battyanak esetleg bejohetek, mert csak egy haver es meg nem maradtam vele kettesben eddig.
2017. jún. 9. 11:38
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
helyesírás. NEM BÁTTYA, hanem bátyja!!!
2017. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!