Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon akkor a többi is csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor a többi is csalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Párommal a baráti körünkben vannak olyan párok ahol a csaj el tudja képzelni a barátjáról hogy az megcsalja őt. A srác viselkedése erre utal valamelyest viszont nem lehet biztosra tudni. A lány vele marad mivel konkrét bizonyíték nincsen rá viszont lehet vannak rá jelek.

Egyik nap gondolkodtam rajta kiírom ezt a kérdést hogy vajon ők tudnak róla vagy csak feltételezik?

Tegnap viszont kiderült, hogy az egyik pár akik már 3 éve együtt vannak, a srác elég sok lánnyal megcsalta a barátnőjét.

Közbe ugye tette neki a szépet hogy hogy szereti, mindig mikor a lány elhagyta akkor vissza könyörögte magát. Akkor mire volt jó ez?

A másik barátnőm is tök fél tőle, hogy a pasija megcsalja (szintén 3 éve vannak együtt) én el tudom képzelni a srácról viszont barátnőm azt mondja nem tudja hogy megcsalja e és őt nem érdekli de látom rajta hogy ő sem tudja hogy most mi van. (Volt mikor láttunk a barátja telójában más lányról fehérneműs képet).


Akkor ahol a lány tart tőle hogy a párja megcsalja és még van pár olyan dolog is amit jelnek lehet vélni akkor ott valószínű meg is csalja a srác?

Ha te nem lennél benne 100%ig biztos addig elhagynád a párod ha van is rá 1-2 “jel”?



2018. aug. 12. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lennék biztos abban, hogy a párom nem csal meg, rákérdeznék. Ha nem győzött meg, közölném vele, hogy nem tudok megbízni benne, és elhagynám. Ennyi. Igaz, én nem vagyok kapcsolatfüggő.
2018. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Ezek csak jelek....

Ha biztos leszel benne csak akkor.


Nem kellenek a hülye játszmázások, meg találgatások.

2018. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem bízok valakiben, nem maradok vele. Jelek és bizonyíték nem kell. A bizalom alapja a hit és nem a bizonyosság. Ha bizonygatni kell már nem ér semmit.


A férjemért tűzbe teszem a kezem, akkor is, ha tele lenne a telefonja pucer csajokkal. Meg lenne rá a racionális magyarázat (igaz, nála nem láttam még ilyet, de ha lenne, tudnám hogy nem azért van, mert megcsalt).

2018. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

En azt vettem eszre, es elegge meglepett, mert nem is tudom, en meg hittem abban, higy egy kapcsolat az kapcsolat, de minden 'kapcsolatban' legalabb az egyik fel mar felrelepett min egyszer, van ahol nyilt titokkent kezelik, es teljesen normalis masoknak, hogy valaki aki kapcsolatban van felrekurt mar

19L

2018. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem 100%. Pl engem csaltak meg, ezek utan feltekeny lettem az uj kapcsolatomban es folyton azt hittem ujra megtortenik. Nem tortent meg, de a csalodas parazova tett. Szerencsere “kigyogyiltam” ebbol ;)
2018. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!