Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 25 évesen megéri a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen megéri a nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves férfi vagyok, "a barátnőm" meg 28 éves nő. Megtudtam, hogy félre lépett egy fiúval, majd szembesítettem vele, de nem is tagadta. Azzal állt elő, hogy éljünk nyitott kapcsolatban. Méghozzá azért, mert a fiatal sráccal jó a szex, meg még "friss hús", ahogy ő fogalmazott, de a komoly dolgokat velem képzeli el, (esküvő, gyerekek, közös lakás). Nekem nagyon rosszul esett ez, összetörte a szívem. De nem gyűlöltem meg, most is még szeretem. Azért 4 évet eldobni kemény dolog. Ő volt az első barátnőm, mert 21 éves koromig nem ment a csajozás. Őszintén szólva, ő szedett fel. Azt még most se tudom, hogy hogyan kell egy nőt meghódítani, tehát ha elhagyom, nem vagyok abban biztos, hogy nekem lesz majd valakim valaha.
2018. aug. 12. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Magyarán egy papucs vagy akinek annyi töke sincs, hogy elhagyja a félrek*ró nőjét. Tapsvihar. 28/F
2018. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval összesen van 1-2 fogad,idióta vagy,nem tudsz kenyeret vágni,a fas1od még nem állt föl és felnött ember vagy?


Mesélj még magadról!

2018. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Kivágni!

32/f

2018. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Pedig ha ez már előfordult, nagy eséllyel később is elő fog. Majd ha lesz gyereketek (ahogy írod veled tervezi), esténként te leszel vele, amíg ő friss hús után kutat? Tényleg kemény eldobni 4 évet, de meg kell tenni.
2018. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért az poén, hogy az első két hozzászoló szerint én vagyok a szardarab. De lehet igazatok van, ezt érdemlem. Fiatalabb úgy sem leszek már. Ha elhagyom, nem vagyok benne biztos, hogy lesz új párom. Főleg emiatt aggódom. De persze általában mindenki okosabb annál a személynél, akivel megtörtént a baj.
2018. aug. 12. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso hozzaszolasodbol kiderult - te arra vartal hogy a csajt hordjuk le. Oke! Ő egy Hulye tyuk, te meg a balfek! Most jobb?
2018. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Áhh ne vedd magadra csak vicc volt.
2018. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem semmi vagy. Tervez veled, közös lakás, esküvő és gyerek, majd akitől sikerül.

Érdekes, 25 évesen én is egy 28 éves nővel voltam, de csak azért, mert imádott cumizni.

Feleségül, egy tőlem 10 évvel fiatalabbat vettem.

Te, csak attól rettegsz, elválnak útjaitok, soha az életben nem látsz élő puncit.

Még igy gondolod, ez a nő, bármit meg tehet veled.

2018. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ekkora barom azért te sem lehetsz, ebben bízom.
2018. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha valamit sajnálhatsz, az a 4 év, amit erre a ri bancra pazaroltál az életedből. Dobd ki minél előbb, ne vesztegess rá többet!
2018. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!