Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg csak úgy lehet tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak úgy lehet tartós manapság egy kapcsolat ha a párunk mellett másokkal is kefélünk?

Figyelt kérdés

Valóban ez lenne a megoldás mindenre? A nyitott kapcsolat?

Még akkor is ha belül felőröl, hogy mással is szexel rajtad kívül de mivel szereted megengeded neki. Hiszen 10 év házasság után( vagy még hamarabb) előbb-utóbb úgyis megcsal.

Ti hogy látjátok ezt?

N



2017. ápr. 30. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Megcsalások mindig lesznek. Minél hosszabb időt tölt együtt két ember annál valószínűbb. Előbb vagy utóbb belefut valakibe akinek nem tud ellenállni nők és férfiak egyaránt.

Úgy lehet tartós, ha a két fél tudja ezt kezelni. Szerintem felesleges arról illúziókat képzelni, hogy nagyon, nagyon hosszú ideig semmi kísértés vagy megcsalás nem lesz egy kapcsolatban. Pláne manapság.

2017. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Na, a mai IQ-bajnok kislány is megérkezett így majdnem este 10 felé.

Nagyon szánalmas ez a szöveg amit ide begépeltél.

Ha tényleg ezt gondolod valóságnak, akkor fejedben oltári nagy problémák vannak.

Hiszt biztos nagyon jól tudod, hogy pont annak az ellenkezője igaz, amit ide firkantottál, csak éppen megerősítést vársz. :)


Akkor tartós, ha mind a két fél tesz a kapcsolatért őszintén.

2017. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Az úgy màr nem kapcsolat, ha 3. 4. 5. stb fél is bekerül.

Nem mindenki csalja meg a pàrjàt, csak az aki nem szereti.

2017. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ketteske, drágaság!

Ez, amit én ide firkantottam, feltételezés. Nem tudom hallottál-e már erről a szóról? Gyanítom nem.

2017. ápr. 30. 21:52
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Nálad lehet így lesz, nálunk nem:)
2017. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
akkor én is feltételezem, hogy remélhetőleg nem vagy annyira h..lye, mint ahogy a kérdésedből leszűrhető :)
2017. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hű de kötekedő kedve van valakinek.:)

Máshol kötekedj, kösz!

2017. ápr. 30. 21:59
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes mert én pl. magamon kívül nem ismerek más embert (már akiket jobban ismerek) akik nem csalták még meg valamelyik párjukat valaha.

Persze nem tagadom, én is gondoltam rá, de csók sem történt soha mással.

2017. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

mi van, fáj az igazság?


egyébként eléggé negatív személyiség lehetsz, hogy máris egy kapcsolat fenntartásáról ilyen sz..r negatívat feltételezel!

ááá... még véletlenül se hoznál fel valami pozitívat, vagy használhatóbbat. :)

2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem kötekedés, hanem tény... én ugyan "csak" 9 éve vagyok házas, összesítve 16 éve vagyok a férjemmel, de ekkora fhaszság ("így is úgy is megcsal, blablabla..."") fel sem merült...
2017. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!