Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, hány megcsalást néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány megcsalást néztek el egy férfinak ha az sármos, jóképű?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
ironikusan kirugom a pi#sába..
2018. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez sose a férfitól függ. Akinek a megcsalás nem fér bele, az egy félistent is ki fog dobni. Aki meg lábtörlő, az Shreknek is elnézi párszor, csak ne legyen egyedül.
2018. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

0 (nulla) darabot.

Miért kéne ennél többet elnézni?

Mi köze ennek ahhoz, hogy jóképű-e vagy sem?

2018. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint semmilyen férfinek sem nézek el semmiféle megcsalást.Erre nem hallottam még olyan indokot, amit kicsit is elfogadhatónak találnék.A külseje meg pláne nem mentség a jellemtelen viselkedésére.Szerelem, vonzalom ide vagy oda, de gusztustalan lenne Számomra, ha ezek után pl. még hozzá kellene érnem.Csókolgasson mást a punci váladékos szájával, amivel Előttem kb.1 nappal, héttel mást nyalt.Pfejj!
2018. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Undorító, egyet sem, nullát. Nyugodtan du.ghat másokat is, csak akkor engem nem fog,nekem aztán mindegy. Én bennem is van annyi gerinc h először befejezem vele, utána fekszek össze mással. Egyszerűen nem értem az emberekez mi a nehéz ebben.
2018. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Ó aki sármos az haza is hozhatja a nőit akkor is imádni fogom. 😍😍😍


Vagy nem. Milyen hülye kérdés már ez, mert te talán egy szép nőnek elnézel akárcsak egyet is?? Ez nem így működik, lehet akármilyen szép, ha nincs benne gerinc nem kell.

2018. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Maradjunk annyiban, hogy azért a gyakorlat nem egészen azt mutatja, amit itt a hölgyek el szeretnének velünk hitetni.
2018. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyet sem. Ez külsőtől teljesen független.

Egyébként miért jutott eszedbe a kérdés? Te elnéznél bármit egy számodra szép nőnek, ha kapcsolatban lehetnél vele?

2018. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as,azért mert aki szép annak több minden meg van engedve,bocs elnézve.
2018. aug. 16. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Hahaha nullát, egyet sem. A megcsalás akkor is ugyanolyan undorító, gusztustalan, gerinctelen dolog, ha a világ legjobb pasija csinálja és akkor is, ha egy átlagos vagy átlag alatti férfi.
2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!