Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középkorú nők, nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, nektek bejön HErBY külsőre, vagy belsőre, mint férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elsősorban az ilyen 20 éves, és azon felüli korosztály véleménye érdekelne. Külsőleg ha bejön nektek milyen tulajdonságokat láttok benne vonzónak, illetve ha belsőre is, akkor milyen tulajdonságok miatt látjátok őt férfiasnak?

Gondolom tudjátok kiről van szó, Magyarország egyik legnagyobb youtubeosáról.


Jelenleg most 37 éves, és úgy tudom 185 cm körül van és 60-62 kg körül. De szerintem kinéz 70 kilónak is simán.


Nektek mi a véleményetek róla őszintén külsőleg és belsőleg? 1-10-ig hányast adnátok neki külsőleg?


Köszi előre is a válaszokat!


32/F



2018. ápr. 9. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon nem jön be a típusa, 10/3
2018. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

10/3

Igénytelen tróger!

2018. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Höjpi
2018. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Arcra es szemelyisegre nem jon be egyaltalan, az alkatarol nincsenek emlekeim, de a vekony ferfiakkal alapvetoen nincsen bajom.
2018. ápr. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Fogalmam sincs, ki ez a Herby, de 185 centihez nem kevés 60 kiló véletlenül? Irtó sovàny lehet, ami komoly eü. gondokat is okozhat nála. Vagy beteg esetleg?
2018. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Szia HErBY! Köszi a kérdést saját magadról.


Ezen a képen nem a saját csajoddal vagy?

[link]

Mert ő elég jól néz ki, szerintem ha ilyen csini/okés nőket tudsz fogni, az teljesen okés.


Amik a nagyobb bajok veled HErBY, hogy a ruhatárad elég igénytelen, egyszerű, olcsó, agyonhasználtnak tűnik, illetve hogy az alkatod nem túl férfias. (Mondjuk legalább nem vagy kövér.)

Öltözködésben kezdetnek legalább elmehetnék egy New Yorker/Takko/H&M/C&A szintű boltokba ruhákat nézni, mert az onnan való vásárlás is sokat dobna rajtad. A másik pedig hogy edzeni, gyúrni kellene. Ehhez hozzá tartozik a normális étkezés is persze, rendes kajákból. (+ még neked egy kis hízókúra is jöhetne). Ha tényleg 60-62 kiló vagy, akkor 15-20 kiló simán jöhetne rád. A nagy része izom legyen majd persze hosszú távon, de most ennek egy részét zsír is feltölthetné.


Magas vagy, ami egy jó dolog, de azon úgy sem tudsz változtatni, az arcod átlagos, ami egy rossz dolog a mai világban, de azon úgy sem tudsz változtatni szóval ilyeneken ne aggódj

2018. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem Herby vagyok, csak egy régi rajongója, akit eléggé megalázott és hazugságokat talált ki rá. Előbb utóbb szokásához híven az összes rajongóját elmarja majd. Tőle önzőbb, és kétszínűbb embert nem láttam még életem során, pedig 32 évet megéltem. Csak érdekelt, hogy mire veri ennyire a nyálát? És a mostani csaj amit küldtél utolsó válaszoló ő nem Herby barátnője, csak egy éjszakás kalandja volt azzal a csajjal.

Most ő Herby barátnője, állítólag külföldön dolgozott jó pár évig a csaj és intelligens is mellette. Azon csodálkozom, hogy tudott ilyen nőt megfogni. Bár mondjuk hangja mély és férfias, lehet az is sokat dob a nőknél, a mély hang. :D


[link]


[link]


Ez pedig Herby 2 hónappal ezelőtti külseje, ahogy most kinéz:


[link]



Azóta férfiasodott valamennyit, hogy már nem Fehérváron lakik. Hát ezek alapján is kíváncsi vagyok véleményetekre. Köszi!

2018. ápr. 10. 13:17
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez pedig mostani videó róla:


https://www.youtube.com/watch?v=mpRIOMZNCm8


Ez alapján kíváncsi vagyok a 20-50 közti nők véleményére, és pontozására 1-10ig Herbyről külsőre és belsőre is, és persze életkort is írjatok a válaszotok mellé. Köszi előre is!

2018. ápr. 10. 13:22
 9/25 A kérdező kommentje:

Ez a videó pedig talán a belső miatt lehet fontos:


https://www.youtube.com/watch?v=9DxOBZmdGfo

2018. ápr. 10. 13:23
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
A videókat nem nézem meg, külső 10/3.
2018. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!