Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek helyes, sármos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek helyes, sármos, jóképű, sportos férfi, aki mégsem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főként a férfiakhoz szól a kérdésem.

Annyi rinyálós választ olvasni, hogy a nők mekkora semmik, mit hisznek, mennyit érnek, míg szegény férfiak.

Szeretném kideríteni, hogy az ezen az oldalon kommentelő férfiak hogyan néznek ki.

Most kimondottan a külső érdekel, a belsőt itt talán könnyebb szűrni.


Szóval, legyen szíves, írjon az a férfi, aki úgy érzi, sármos, jóképű, jó kiállású, sportos, más szóval, jó pasi, de mégsem talál párt magának.


Nem vitát szeretnék indítani, szimplán nagyon érdekel, hogy okkal írja egy részetek ezt a sok negatív, lekicsinylő gondolatot rólunk, nőkről, vagy csak alaptalanul írtok.


Fiatal nő


2017. okt. 12. 21:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jelen a legszebbek közé tartozom
2017. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sportos nem vagyok, de egyesek szerint jóképű igen, bár én nem tartom magam annak. Inkább csak átlagosnak. Már lett volna barátnőm, ha lelkileg olyan lennék, mint a többi férfi, de súlyosabb eset vagyok.
2017. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Sajnos eléggé rossz belsővel áldott meg a jóisten. Kevés szimpatikus tulajdonságom van..
2017. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Srácok, ha már a külső tényleg jó, mi lehet a baj a belsővel?
2017. okt. 12. 21:46
 5/26 anonim ***** válasza:
Had ne írjam le....#3as
2017. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5# írd csak le, engem furdal a kívancsiság...
2017. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Engem még inkább!!
2017. okt. 12. 21:49
 8/26 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem szoktam sírni, se a nőket szidni, szóval a kérdésed nem rólam szól.
2017. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Annyira jól nézek ki , hogy amikor benézek a tükörbe azt hiszem , hogy bu zi lettem mert annyira tetszik a srác.
2017. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Röviden annyi a probléma hogy mindig kikészítem azt aki szeret.

Nem tudatosan és nem is szánt szándékkal, lehet hogy pár gyerekkori traumám köszön itt vissza. És lelki roncs senki se szeretne lenni

2017. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!