Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok bocsátani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani az orális szexet?

Figyelt kérdés
Mit éreznétek ha kiderülne?
2018. aug. 17. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Megbocsátanám, abban az esetben, ha a baràtnőm hozná két szexi barátnőjét, és hárman egyszerre leszopnának.


Akkor meg lenne bocsátva a dolog.

2018. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Attól függ mikor+kivel. Szerinted ha megcsal valaki valakit, akkor ez nem tartozik a szexbe bele?:D


Ha viszont valaki zárja a multját, és leteszi a másik elé, akkor szerinted nem lehet megbocsájtani?


Most ne a sok ostoba nagyszájú egyeddel gyere itt, aki kigyót békát kiabál egy megbocsájtásra, miközben náluk nagyobb ribit a föld és a falu nem hordott, és orba szájba csalja az urát...


A megbocsájtás akarat kérdése, és döntés, a többi, ami fáj azt az egyén Istenre bízza, és ha új kezdet, akkor új kezdet. Isten nagy házasságszerző, és helyreállító is egyben. És olyan érzéseket amikbe egy világi bele gebed és örökké rágná magát, veszi ki az egyén lelkéből és szívéből egy imával egy szempillantás alatt, hogy az egyénnek még ideje sincs feleszmélni.

2018. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
lol, nem
2018. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Nyilván rohadtul fájna és szakítanék.

2018. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

A halálos ágyamon maximum. :D

Mit éreznék? Óriásit csalódnék hogy az ember akihez hozzámentem képes erre. Soha nem nézném ki belőle. De ha megtenné, biztos egy ideig fel se fognám.

2018. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
igen megbocsatanam aztan megdugnam es kidobnam mint valami kutyat
2018. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Megbocsanatam persze ez van,aztan a cuccaival együtt kiraknàm.

Ádiosz!

2018. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálam már a csók is megcsalás. Mehetne ahová akar
2018. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Megbocsátani és eltűrni nálam más.

Megbocsátottam az exemnek, hogy megcsalt. De nem maradtam vele, mehetett a...partnere után. Haragoskodást nem rendeztem, elkönyveltem, hogy ő ilyen, és nekem ilyen ember nem kell.

Sose maradnék együtt, akkor se, ha "csak" orális szex lett volna

2018. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

*Most ne a sok ostoba nagyszájú egyeddel gyere itt, aki kigyót békát kiabál egy megbocsájtásra, miközben náluk nagyobb ribit a föld és a falu nem hordott, és orba szájba csalja az urát...


És lőn csoda, hogy kivétel nélkül megjelentek:DD

2018. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!