Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok bízni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bízni ebben a lányban?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy munkahelyre és már az első találkozáskor nagyon szimpatikus lett egy lány. A szimpátia kölcsönös,bár neki van barátja.Nagyon sokat beszélgetünk facebookon meg párszor találkoztunk titokban egy parkban. Van sajnos egy nagyon zavaró,elbizonytalanító dolog: A több munkatársam r1b@ncnak nevezte és lehet volt alapja is. Aki most a barátja azt már többször megcsalta,meg az előzőt is,meg volt több csak szexuális kapcsolata.Amikor beszélgettem a lánnyal próbáltam finoman kipuhatolni ezeket és sajnos igaz amiket beszélnek róla(bevallotta ő,hogy többször megcsalta az aktuális párjait).Az az igazság,hogy már szerelmes vagyok bele,de ezek a megcsalós dolgok nagyon zavarnak.Ha az eszemre hallgatok akkor megszakítok vele minden kapcsolatot,de ez nagy szívfájdalom is lenne.Szívesen várom a véleményeteket a helyzettel kapcsolatba.30f a lány 25.
2017. dec. 23. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után megbízni? Hülye vagy? Ha vonz, dugd meg párszor, ő ennyire vágyik.
2017. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jönnék össze vele. Akaszd be neki párszor, de szigorúan csak óvszerrel. Nehogy komoly kapcsolatba kezdj vele, ne legyél balek.
2017. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont azért is csalódtam nagyot mert külsőre nem az a pláza cica tipus,akikre jellemző ez a viselkedés,de sajnos a látszat csalt.
2017. dec. 23. 11:23
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

És mégis mit akarsz tőle, ha van barátja?

Te sem vagy különb nála.

Hogy mással megcsalta a barátját az zavar, de ha veled, akkor nem? Érdekes egy gondolatmenet.

2017. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs barátnőm és ha annyira akarom akkor már lefeküdt volna velem. De én komoly kapcsolatot akarok nem csak lefeküdni párszor vele.
2017. dec. 23. 11:37
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

# 6


Komoly lesz vele csak 3-10 személyes ágyat biztosíts a kapcsolathoz:D

2017. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont velem lehet ismerkedni,én nem vagyok ribi.
2017. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A több munkatársam r1b@ncnak nevezte és lehet volt alapja is"


Következő mondat:


"Aki most a barátja azt már többször megcsalta"...


LOL

2017. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2017. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!