Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel nyár van a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyár van a lányok papucsban vagy szandálban járnak álltalában. Első randi volt, sajnos nagy lábujjköröm és repedezett sarok. Hogy szólnátok érte? Kár lenne lepattintani, jól néz ki.

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 13:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos a nőktől elvárják a magassarkú viselést, ami ezekkel a dolgokkal jár."


1) Sosem vártam el a magassarkút, pedig 20+ centivel magasabb voltam a legmagasabb barátnőmnél is


2) áruld már el, hogy a magassarkú miért jár a nagy lábujjkörömmel? Magassarkúnál nem lehet levágni?


Vagy kicsúszik a köröm az előre dőlő lábpozíció miatt?


Ne nevettess már, az igényességre nem magyarázat, hogy magassarkút hord

2018. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%

ez a lany egyszeruen apolatlan.


ne akard tudni, mi lehet a bugyingojaban.

2018. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos a nőktől elvárják a magassarkú viselést, ami ezekkel a dolgokkal jár."


Hát én ilyet még nem hallottam, hogy elvárnák. A nők azért veszik fel a magassarkút, hogy hosszabbnak tűnjön a lábuk és kiemeljék a pic.sájukat. Ez is érdekes, hogy ezzel akarják megnyerni a férfit, nem a személyiségükkel. Utána meg mutogatnak ránk, hogy szexet akarunk.

2018. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

# 11


A legtöbb magassarkú kényelmetlen és nem külön külön lábformákra készül. A magassarkúban a lábujjakra helyeződik a legnagyobb nyomás, az egész test súlypontja ide helyeződik, mert a sarok van fennt. Úgyhogy simán lehet, hogy egy kényelmetlen cipő feltörte a lábujjkörmét.

Ha naponta hord magassarkút akkor viszont garantálható a börkeményedés.

Az, hogy te nem várod el a magassarkú viselését, az senkit sem érdekel, a társadalom elvárja.

2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%
Megkérdezném, hogy megmasszírozhaítom-e neki a talpát, ha igen, akkor alaposan megfigyelem, és hosszasan masszírozom. Ezzel felismertetem vele, hogy érdekel a lába, tehát magától kell következő lépésként cselekednie, hogy ápolttá tegye a tappancsát.
2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
25%

"a társadalom elvárja2


:DDD Persze, rá lehet fogi mindent a társadalomra! Ez a legújabb?Rá lehet fogni, hogy azért kell műmell, azért kell kényelmetlen magassarkú, azért kell riba.nckodni, stb..

Mik vagytok ti, kis csicskák? Biztos felvennék, egy olyan ruhát, ami kényelmetlen a számomra, mert a "társadalom" elvárja...ja nem!!

2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Igenytelen...aki a labat nem apolja attol ilyen teren ne varj sokat..laba nem volt szoros? Hogy lehet igy elmenni egy randira? A kezen a kormok milyenek voltak?
2018. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúgy igazatok van, én se jönnék össze olyan férfival, akinek ilyen körmei vannak, csakhogy a férfiaknak könnyebb karbantartaniuk a lábukat.
2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

# 16

Gondolom volt már rajtad öltöny. Szóval felvettél egy kényelmetlen ruhát, mert a társadalom elvárta. A nőknél a magassarkú ugyanez.

2018. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
19. LOL Az öltönyt összevetni a magassarkúval? :DD Egy, nekem egyáltalán nem kényelmetlen, kettő, nem hinném, hogy bármiféle testi elváltozást okozna (ellenben a magassarkúval, ahogy itt ecsetelték).
2018. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!