Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak vagy a nők lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők lépnek félre gyakrabban? És miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre konkrét statisztikai adat. Ez nem nem, hanem ember függvénye.
2018. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán fordul elő mindkét nemnél szerintem.
2018. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Férfiak. Sokkal nagyobb kisértésnek vannak kitéve, mint a nők. Ez alól csak a keresztények a kivételek, mert bárki bármit is irkál itt a Gyíkon kint a való életben 3x annyi kisértésnek vannak ilyen téren kitéve mint a világi társaIK.
2018. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

ma 18:23 Igazad van, a nők azok apácák, nem járnak dolgozni, csak is zárdába és otthon vannak,, tehát nincs kisértés.

Akkor a mindenhová menő férfiakat ki kisérti 3 szorosan? 1-2 erre kijelölt nő??

Kérdésre, szerintem közel azonos lehet az arány.

2018. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

így a 21. században, a saját környezeti és általános megfigyeléseim alapján nekem az jött le hogy sokkal több a nők aránya.

manapság amúgy is "divat" lett a megcsalás, a kapcsolatok nagy része nem is érzelmekre hanem valami felszínre alapul.

így a felek könnyedén belemennek a csábításba, hisz úgy gondolják nincs mit veszteniük.

és pont hogy a nők lettek ilyen szabad életűek, mert annyira hirtelen kapták ezt a szabadságot (gondolok itt a korábbi társadalmi elvárások teljes eltűnésére, mint a megszokott modell hogy nő otthon gyerekkel stb) hogy egyszerűen képtelenek a realitás talaján maradni.

tisztelet a kivételnek, és vonatkoztassunk el a gyikes mintanőktől, mert itt tudom minden nő 20 éves koráig szűz, és csak a férjével fog egyedül szexelni.

2018. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

A baráti társaságomban való tapasztalatok, és a saját tapasztalataim is a... Nem írhatom le, mert az "örök elnyomásban lévők" agresszív szektája enulláz, és gyűlölő is leszek, mert róluk csak jót vagy gyűlölő vagy :)


De szerintem az "elnyomó" társaim tudják a választ ;)

2018. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vanegy sejtésem, de privátban leírhatnád
2018. aug. 23. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
A nők ez egyértelmű, mert bármikor megkaphatnak egy férfit.
2018. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

#8


De ha a nő megkap egy férfit, akkor az a férfi is megkap egy nőt.

[link]


Ha egy pasit kérdezel, azt fogja mondani, hogy több a hűtlen nő, a nők meg a férfiakra mutogatnak :D Óvoda. Mindkét nemben vannak hűtlenek és hűségesek is egyformán.

2018. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

#9

Nyilván nem csak a nőkre jellemző ez, de az tény, hogy a nőknek a szex szinte egy csettintésükbe kerül, és már ott tobzódnak az éhes kanok előttük.

2018. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!