Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért nem vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem vesztek gyakrabban virágot a párotoknak, miért nem vagytok képesek 1-2 szállal néha meglepni a másikat csak úgy?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom nem vesz nekem soha. Mert tudja hogy nem szeretem.

Ehelyett normálisan szeret, tisztel, és megbecsül.


Miért, téged le lehet venni a lábadról egy kva virággal, miközben amúgy szarba se néznek? :D

2017. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
te mivel szoktad meglepni a párod?
2017. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert pocséklás, és egyéb, szép módok segítségével is ki lehet fejezni a másik felé a szeretetet. Bár én nő vagyok, de csak úgy virágot adni felesleges..
2017. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Elsőnek pacsi :D igaza van
2017. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem kapok virágot, de más apróbb dolgokat igen, és rendszeresen.. Amelyek sokkal szemelyesebbek.
2017. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

1: Mi az, hogy ehelyett? Miért, a kettő együtt nem működhet? :DDDDDDDDD


Nekem a párom "csak úgy" is szokott virágot adni, de nem vágottat hanem cserepeset. Mert tudja, hogy szeretek bennük gyönyörködni. És képzeld, eközben megbecsül, szeret, és tisztel is. Durva, mik vannak, nem?

2017. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
7-es, te meg nem tudsz szöveget értelmezni, és kivenni a lényeget? :D
2017. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Nők! Miért gondoljátok, hogy kis bolygónk flórájának irtásától lesz nektek jobb az életetek?
2017. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Jellemző hölgyeim...


visszakérdezek, hogy na és a kérdező mit szokott venni a párjának (mert ugye a virág az kötelező, meg nem nagy dolog), erre pattan is a 0%... gondolom ez a semmit szinonimája, hiszen ez sem a nő dolga (ahogy kb semmi sem)

2017. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nők? Én pl. nem pontoztalak le és képzeld én még többször is meglepem a párom valamivel (miközben ő nem igazán szokott). Szóval ne általánosítsál!


Amúgy nekem nem is kéne, hogy virágot adjon, mert a vágottat feleslegesen ölik meg, a cserepeseket meg nem tudom a lakásunkban életben tartani. De ettől még szívesen elfogadnék némi apróságot tőle, ha gondolna rám...

2017. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!