Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak vagy a nők lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők lépnek félre gyakrabban? És miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt sokan rosszul látják a dolgot.Az egy baromság,hogy ugyanannyi nő és férfi kell a megcsalásokhoz.

Az én környezetemben(30-40házasság vagy kapcsolat) a nők kb.60%-a lépett félre egy vagy két partnerrel a házassága alatt,míg a férfiaknak kb.20-25 %-a,de ezek a hűtlen pasik nagyon sok nőt lőttek ki a feleségük mellett,természetesen nem mindig egy azon időben.Tehát ők folyamatosan tartanak újabb és újabb szeretőket vagy alkalmi ribiket.

A női megcsalásokra jellemző,hogy az esetek nagy részében borították a bilit,beleszerelmesedtek az új pasija és gyakran válás lett a vége,míg a pasiknál ez csak hobbi,tehát eszük ágában sincs elválni,ha csak nem a közel negyven éves feleséget tudják lecserélni egy 25 évesre.

2018. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

#9 de általában ugyan azok a férfiak kezelgetnek több nőt...


Szóval több hűtlen nő kap meg egy szűkebb férfikört, és ez a férfikör egy rakás nőt megkap.


Ismerek több ilyet is, egy rakás feleséget dugnak, párhuzamosan többet, váltogatva a repertoárt.

2018. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Én hasonló arány látok. Szerintem a férfiak és nők kb 70-80%-a fére dug. Különbség, hogy a férfia saját magukat "hibáztatják" a nők viszont inkább a párjukban keresik az okokat.

Férfi: Jó nő volt megkívántam, megtörtént....

Nő: A pasim nem foglalkozik velem.. Több jobb szexre volt szükségem...

2018. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne viccelj!A férfiak, mivel náluk egy d.gás többnyire nem érzelmi kérdés, míg a nők többségénél igen.
2018. szept. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen a nők, mert hátha jön jobb, és mert megtehetik.
2018. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!