Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a párom szeretőt tart -e?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat nyomkodja a telefonját, és ha telefonál mindig kimegy. Azt mondja üzlete van, de én arra gyanakszom, hogy van valakije. A telefonján két fajta telefonzár is van, így azt sem tudom megnézni. Van más ötletetek?
2018. aug. 24. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Csinálj álnéven másik facebookot, és írj rá hogy ismerkednél vele, benne e lenne stb. Ha visszaír akkor biztosra veheted hogy több vasat tart a tűzbe.
2018. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell kiderítened semmit. Nem bízol a párodban, innentől megette a fene az egészet. Akár van szerető, akár nincs, nem tudsz jól kijönni a kutakodásból.
2018. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# Próbáltam már, de mivel ismeretlen voltam a számára így megkért, hogy video chat-en beszéljünk.
2018. aug. 24. 08:19
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Te tudod a lehetőségeit, ha üzletel, hát valóban lehet üzlete is, amibe nem hagy beleszólást, vagy esetleg nem pont legális.


Azért annyira kell,hogy ismerd a párodat,hogy képes lenne-e félrelépni vagy sem.


Ha hajszálnyi esélyt látsz rá mondd meg ezt nyíltan Neki, kérdezz rá. Azonnal észreveszed Rajta ha tényleg jogos a gyanakvásod, még ha tagad is.

2018. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A kettes versenyző elmondta a véleményem, teljesen egyetértek vele, pedig ő nem is a Besenyő Pista bácsi, én meg nem is vagyok a Boborján😀
2018. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell kiderítened, mert azt azonnal megérzed egy férfin ha nem vagy egyedüli játékos. 24 órán belül.
2018. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem törvényszerű,hogy mindig nő ügy álljon egy pasi susmusos dolgai mögött.


A kérdező említette az üzletet..simán el tudom képzelni,hogy valami félig legális dologban van benne, amit nem szeretne a párja orrára kötni.


A nők fejében elsőként mindig a félrelépés fordul meg, ami akár lehet is, de más egyéb is persze.

2018. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És azt is neked kell tudnod, hogy mindig is ilyen volt az üzleteit és a dupla telefonzárat illetően vagy egy csak most jött divatba.. Esetleg mivel üzletel, mert ugye azért a párunkról illene tudni mivel foglakozik. Lehetnek-e az üzleti dolgaiban olyan részek amelyek miatt titkolóznia kell stb. Szerintem ha jól átgondolsz mindent nagy valószínűséggel meg tudod válaszolni a kérdésedet. Jobban mint bárki kívülálló.
2018. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amióta ismerem mindig volt zár a telefonján.
2018. aug. 24. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Szégyeld magad a leskelődés, gyanúsitgatás miatt.

Én a párod helyében azt csinálnám hogy neked igazad legyen!!!

Félre dugnék és kiröhögnélek.

2018. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!