Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pusztán kíváncsiság rá viszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsanett0726 kérdése:

Pusztán kíváncsiság rá viszi a férfit arra hogy megcsalja a párját? Vagy csak azok lépnek félre akik nem szeretik a másikat?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva én nem tenném meg ha szeretek valakit. Elfogafom amilyen és annak örülök. Nem tudnám meg tenni..
2018. aug. 24. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Hmm,


Nem szeretésből is, ha elhidegülnek egymástól.


Kíváncsiság? Talán ha a pár másik tagja nem megy bele valamibe, pl popó, vagy egy titkosabb vágy, vagy valami beteg.

2018. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom valami olyasmi amit szeretne, de nem kapja meg otthon. Ez igazából szerintem mindkét fél hibája és ebbe beletartoznak a szexuális és az érzelmi dolgok is. Elég csak arra gondolni, hogy tartósan elhanyagolják egymást akkor egy idő után valamelyik fél máshol fogja keresni a szeretetet és a törődést.
2018. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja, meg a látványnak nem tudnak ellenállni, mert majdnem minden nőre áll a cerkájuk, azért ezt számítsátok bele! Nem fából vannak!
2018. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem.Sima kanosság ez,meg némi újdonság varázsa.Attól még ugyanúgy van szeretve az adott nő akivel élek.
2018. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Szart nem ér a hűség. Maximum arra jó, hogy esélyt adj rá, hogy téged verjenek át. Szóval megtenném. A puszta kíváncsiság miatt, hogy milyen érzés megcsalni valakit. Szerintem biztos van benne valami tabu, izgalom, ami még jobban felkorbácsolja az érzelmeket.
2018. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó egy 12 éves fiú.
2018. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Többszörös megcsalás esetén igaz lehet h szeret? Főleg hogy elnézte hogy tönkre megyek?
2018. aug. 25. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Jaj Drága, ne légy naiv. Ezt a pasast régen ott kellett volna hagynod. Semennyire nem törődik veled.

Lépj, még mielőtt még jobban tönkremész. Dolgozd fel, utána pedig keress valakit, ennél biztosan csak jobbat találhatsz.

2018. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, ha valakit szeretek, akkor nem kell más. Igaz, én nő vagyok, de a férfiak sem működnek másképpen tapasztalataim szerint.
2018. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mi viszi ra, dobd ki. manapsag nem sok ember huseges, de hiszem, hogy vannak es az ilyeneknek egymasra kene talalniuk. akik meg a megcsalas melle teszik a voksukat, jojjenek ossze olyannal, aki heti szinten teszi meg veluk ugyanezt. es akkor mindenki boldog lesz. *_*
2018. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!