Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy jött rá, hogy megcsalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jött rá, hogy megcsalja a párja?

Figyelt kérdés
Kinéztétek volna belőle? Mikor kezdett el gyanús lenni? Milyen jól rejtette el a nyomokat?
2018. júl. 6. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Telo dugdosas!!
2018. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa el nem mondott tavollétek, aztán telodugdosás, mindenre "védelem" (szgép, tel, tablet"...

Az én exem elég szarul hazudik.

2018. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose gondoltam volna rola, engem sokkolt a dolog, mivel idillikus volt a kapcsolatunk elotte, mindenki minket irigyelt, hogy igy turbekolunk.

Osszeszedett egy nyavalyat, emiatt huzodozott a szextol, igy bukott le. Allitolag egyszeri alkalom volt, es nem volt jo. De biztos megerte neki felaldozni erte a mi kozos eveinket...

2018. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh... hát én sajnos a barátnőm pasijánál jöttem rá hogy csalja őt. Részegen véletlen nekem küldte el az üzit amit a macájának akart. Ki is kerekedett a szemem. Ment tovább az üzi barátnőmnek. Így bukott le. De amúgy ki nem néztem volna belőle. Úgy oda volt (látszólag) barátnőmért. :(
2018. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előtte nem gondoltam volna, de egy idő után nem voltak beszélgetések, nem érdeklődött mi van vele, mintha a falnak magyaráznék. Éreztem, hogy távolodik tőlem, de nem tudtam miért, hát ezért.

Konkrét fizikai bizonyítékot nem találtam,hanem mondtam neki, hogy tudok róla, hogy megcsal (persze csak sejtés volt) ő meg megkérdezte, hogy kitől hallottam? Mondtam neki, hogy épp most tőled.

2018. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Izabella220 ***** válasza:
100%
Telefondugdosás,kevés kommunikáció,elhidegülés.De aranyos volt emellett még 100* le is tagadta h lenne valaki a képbe.Persze ki a hülye,én.De a csaj terítet,így bukott le.
2018. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Netántán téged nemrég csaltak meg, kérdező?
2018. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2x csalt meg. Az első eset után egy kb féléves szünetet tartottunk, majd újra megpróbáltuk együtt... hiba volt.

Az első esetnél egy másik városban találkozott a csajjal és a legjobb barátnőmnek is pont arra akadt dolga. Ő momdta el nekem. Én rákérdeztem, bevallotta. Szereti. A nagy szerelem 2 hónapig tartott...

Másodszorra már ügyesebb volt a szentem. Akkoriban kéthetente tudtunk csak találkozni az egyetem miatt. Netes kapcsolattartásnál távolságtartóbb volt, ritkábban keresett, volt, hogy nem válaszolt. Ennek ellenére nagyon sietett haza, sokkal kedvesebb, aranyosabb volt, mint azelőtt. Ágyba kaptam a reggelit, nagyon sokat ölelgetett, turbékolt körülöttem. Néhány hónap után nagyon gyanús lett. Így egyszer, amikor nálam volt, belenéztem a levelezéseibe facebookon. Több lánnyal is intim dolgokról beszélt, nyíltan flörtölt és egyhez romantikus szálak is fűzték.

Később derült ki, hogy amikor "pasis estéken" volt ahhoz a nőcihez ment.

2018. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ottfelejtette a szajha a bugyiját az ágyunkban.


29/N

2018. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerdem én?

Bizalom nélkül mit nem ér egy kapcsolat igaz???

Bizunk hiszünk mègis megcsalnak!

Ha nincs bizomyiték csak gyanakvàs te a hülye féltékeny,meg beképzeled menj el orvoshoz...

Neha ugyerzem felesleges bizni,huseges lenni.

Szerintetek megéri a màsikba vetett hit?

Annyira elszomorit

2018. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!