Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem, megcsal. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megcsal. Vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, 24 évesek vagyunk.

A pasim nagyon furcsán viselkedik. Napi 5x hívja fel az apját telefonon, ha programon vagyunk, ha nem. Sokszor tűnik el családi programról is(az anyjával és annak élettársával él), hogy megy felhívni az apját. Mostanában a telót is sűrűn nyomkodja, pl. egy 5 perces sétát tettünk meg, mialatt 2x vette elő a telefonját, hogy rákeres valamire, és amikor mondtam, hogy szerelmem muszáj ezt itt, akkor közölte, hogy igen.

A furcsa a tegnapi dolog volt. Megbeszélték, hogy beülnek kávézni a legjobb haverjával a helyi étkezdébe. Mondta, hogy a haverjánal délután háromkor jó, de ő erősködött, hogy kettő órakkor találkozzanak, pedig én is pont háromig tudtam volna nála maradni. Tehát előrébb tolta a haverját, hogy én hamarabb elmenjek, és meg is borotválkozott, meg minden, mintha randira menne. :D

Már a húga is szóvá tette, hogy miért kell elrohannia otthonról.

Velem mostanában nem megy közös programra, nem tud hova elmondása szerint, meg nincs ötlete, mit csinálhatnánk ketten.

Kicsípem magamat, szépen öltözöm, ápolt vagyok, azt mindig más lány körmeit meg haját dicséri nekem.

Minden nap veszekszünk.

Pedig én nagyon szerelmes vagyok emberek...közös nyaralást tervez velem 1 hétre októberben, velem tervezi az életét, tehát nem értem.


2018. aug. 26. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Elég gyanús.

De talán jobb lenne ha konkrétan rákérdeznél egy váratlan pillanatban és akkor a reakció sokat elfog árulni.

2018. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Biztos h neked ez a kapcsolat jo igy?
2018. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Mi honnan a fészkes fenéből tudjuk, hogy megcsal-e?! A kérdéseidet nem lenne egyszerűbb nekivfeltenni?! Tőle mégvtalán választ is kaphatnál...
2018. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Úgy élhettek egymás mellett mint egy 30 éves megkopott házasságban.

Sok ember nincs is tisztában azzal, milyen egy jó párkapcsolat, úgy tűnik ezek között vagy te is és a barátod is.

2018. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
"ápolt vagyok, azt mindig más lány körmeit meg haját dicséri nekem." - hihetetlen. A taplo ismet taplo mod viselkedik, es valoszinuleg meg jobban megalaz, es aztan most megy a talalgatas... jaj istenem. Ilyen fasziktol ugy kell megszabadulni, hogy csak ugy repuljon. Aztan takarodhat dicsergetni masokat.
2018. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

24 evesen ne sajnald dobni.

Hiaba 4 eves kapcsolat...

Mi lesz 10 ev mulva ha mar most ilyen....???

2018. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Furcsa. Mostanában több ilyen "apás" kérdést is olvastam. Nem te voltál azok is?

Amúgy meg megcsal, ebben biztos vagyok.

2018. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!