Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, ilyenkor mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ilyenkor mennyire "para"?

Figyelt kérdés

Ha én pasi vagyok, és egy koleganővel csalnám meg a barátnőmet, mekkora lenne az esélye, hogy a lány, vagy más kolegánk (irigyek, álszentek stb) elárulna minket?


Fiatal, huszonéves , vagy 30 körüli mindenki, és diplomásak.

Kort, nemet, és tapasztalatot is kérek



2018. szept. 2. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ilyenkor, hanem mindig "para" a megcsalás.


Inkább szakíts a barátnőddel MOST azonnal, és adj neki esélyt, hogy egy normális, hűséges pasija legyen, ne rabolj el tőle több időt az életéből.


Engem a feleségem hagyott el kisgyerekkel, miután 2 évig viszonyt folytatott (1 évig teljesen titokban). Még az ellenségemnek sem kívánom ezt a helyzetet. Add meg az esélyt a barátnődnek, hogy ne élje át a poklok poklát, és szakíts vele most.


F/36

2018. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A halálomat remélem nem kívánjátok még. Eddig nem csaltam meg, pedig már több éve vergődünk egymás mellett. Valahogy nem illünk össze, mégis ragaszkodunk egymáshoz. Ő szokott azzal fenyegetni h megcsal. Nem hiszem, hogy már megtette, bár nem lehetek biztos benne
2018. szept. 3. 13:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Munkahelyen nem lehet titokban tartani!

Minden munkahelyemen eszrevettük ha valakiknek van volt közük egymashoz.

Amugy meg helyes ha kiderül!

Tudok olyan esetröl is ahol munkahelyükbe került a dolog

Volt ahol kirugtak az egyiket

Volt aki a balhe miatt mondott fel es ment el

2018. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolat függök vagytok!

Miert nem vagytok nyitott kapcsolatban??

Nem ertem miertelme van h egymast csaljatok🤔🤔

2018. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13-as, a munkahelyen belül nem lenne baj, ha kitudódna. De maradjon is ott

14-es! Lehet h kapcsolatfüggők vagyunk. Igazad van. De nem csaltam meg. Csak elméleti a kérdés

2018. szept. 4. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!