Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetek benne biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek benne biztos, hogy nem csal meg újra a párom? Irogatott hónapokig egy nőnek, nem találkoztak, de érzelmileg közel kerültek egymáshoz, megbocsátottam, de a para bennem van.

Figyelt kérdés

mit tegyek, hogy ne pörögjek ezen? próbálom elnyomni, de folyton eszembe jut.

kb. 1 évig tartott neki ez a netkapcsolata, nem vettem észre semmit.

ha újra megtenné, lehet ugyanúgy nem jönnék rá.



2018. ápr. 7. 05:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És hogy derült ki, ha semmit nem vettél észre?
2018. ápr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lebuktatta őt a nő, mert őt is kihasználta, hazudott kettőnkről.
2018. ápr. 7. 06:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok?
2018. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
középkorúak, több mint 5 éve
2018. ápr. 7. 07:00
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudnék már többet bízni benne, meg ezen agyalnék állandóan. Én a helyedben szakítanék. Megérdemelt egy olyan embert aki nem csap be és szeret téged. Egyébként az egy év alatt nem viselkedett veled másképp? Látszólag minden rendben volt köztetek?
2018. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megérdemelsz
2018. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elkezdett rendszeresen inni, és voltak túlzó gesztusai felém, amikről kiderült, hogy a lelkifurdalás vezette, próbált nagyon a kedvembe járni.
2018. ápr. 7. 07:15
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ismerős a helyzet:( Annyi különbséggel, hogy velem ezt csak sima kapcsolatban történt meg. A volt párom mondjuk alapból vagy 50 nővel írogatott (hozzáteszem, sok volt aki tényleg nem kavarás miatt, hanem mert jó ismerősök voltak). De sajnos volt pár aki azért írt. Nálam úgy bukott le, hogy a telefonja kijelezte KI és MIT írt neki. Na hülye én sem vagyok, hiába hitte ezt a kedves exem, tudom jól hogy mi a vicc és mi a komolyság. Az első kavarását, mikor azt írta neki a csajszi hogy imádlak, és a párom szívvel reagál, akkor azt nehéz volt kimagyarázni.. de ezt megbocsátottam. Utána 3 (!!!) csajjal csinálta ugyanezt... na ott kiborult a bili. És otthagytam.


Szóval tapasztalatból mondom Neked, hogy aki egyszer megteszi, és tudja hogy megbocsátasz, az 100x is megteszi. Ha veled van, csak te legyél neki, ha meg gondja van akkor mondja. Persze házasság nehéz már, mert nem úgy van mint egy sima kapcsolatban, hogy szakítasz. De jobb egy válás, mint a megalázás hogy mással megcsal, kitudja mennyi ideig. Kitartás!

2018. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nézd... ez egy bazi egyszerű helyzet. Nem kell aggódnod azon, hogy megcsal-e, mert BIZTOS lehetsz benne, hogy megteszi!


Ilyen emberek ezt szokták. Ő nem monogám. Nem várhatod el tőle, hogy olyan legyen, ami nem ő. Vagy szeresd így, vagy keress mást!

2018. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Velem is ezt csinálta a volt párom, de nem csak 1 nővel tartott kapcsolatot. Elsőre megbocsájtottam neki, mert akkor volt fèl èves!!!!a gyerekünk. Másodjára már nem ment. Elhidegültem tőle, megölte az èrzèseim iránta. Ha egyszer megtette megteszi másjor is, csak jobban oda fog figyelni higy ne bukjon le.
2018. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!