Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik még mindig az előző barátjukba/férjükbe szerelmesek, és összejönnek így egy másik férfival?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge, kapcsolatfüggő selejt. Ha férfi csinálja ezt, az is.
2018. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Mer lehet az a férfi segít neki “elfelejteni” a múltat, csillapítani az érzelmeket, és túl tenni..

nekem pl ezen nem segítene senki, szerintem. Egyedül az idő.

2018. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kapcsolatfüggő, és csak azért jönnek össze valakivel, hogy ne legyenek egyedül. De erről illene előre szólni a férfinek, hogy tudja, nem szerelmes belé. Én nem szeretnék olyan nővel összejönni, aki nem szerelmes belém. Ha ez mindkét félnek megfelel így, akkor hajrá.
2018. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én leírom az én sztorim: 8 hónap után randiztam először, de nem működött, mert én nekem a lelkem még nincs kész szerintem. De ehhez kellett, hogy lássam, hogyan érzem magam az új kapcsolatban.

Most ezért elítélendő vagyok?

2018. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy elítélendő mer van aki 8 nap után már mással van
2018. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én leírom az én sztorim: 8 hónap után randiztam először, de nem működött, mert én nekem a lelkem még nincs kész szerintem. De ehhez kellett, hogy lássam, hogyan érzem magam az új kapcsolatban.


Most ezért elítélendő vagyok?"


Nem, a te történeted azért más. Eltöltöttél egy jó időt egyedül, úgy gondoltad már menne egy új, de a gyakorlat bebizonyította hogy még nem.

Nem fejvesztve rohantál bele egy új kapcsolatba.

2018. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezeket a nőket energiavámpírnak hívom, teljesen passzívan viselkednek a kapcsolatban hiszen nem az aktuális partnerükön járnak a gondoltaik, de igényük az van arra, hogy foglalkozzanak velük.

Aki egyszer részese volt ilyen kapcsolatnak az egy életre megjegyzi miből lehet ezt kiszúrni és ha van esze azonnal odébbáll.

40F

2018. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen nő.
2018. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen általános. A nők leginkább egy másik férfi alatt fekve heverik ki a szakítást. Nem egy hölgyismerősöm szexmaratonba fogott két kapcsolat között, a nőknél a szingliség egy kicsit mást jelent, mint a férfiaknál.
2018. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolat után , 1 hónap sem telt el és hapsija lett ..
2018. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!