Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen gyakran beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran beszéltek /írtok egymásnak a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha 1-2napig nem jelentkezik, az normálisnak számít szerető viszonylatban? Ha nem ir, mindig azt gondolom, hogy meggondolta magát, vagy nem is akarja igazán ezt a dolgot kettőnk között... Nehezen igazodom ki ebben a szerető szerepben. Vikagositsatok fel hogy megy ez!?
2018. szept. 4. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nalunk mindennap munkaba menet, szunetben, hazafele este pedig csak uzik igy megy mar egy eve, de fogalmam sincs masok hanyszor beszelnek.
2018. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miujságolas is van, vagy csak szexualis tartalmú üzenetek?
2018. szept. 4. 18:46
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Minden nap beszélünk.

Ha ugy adódik,meg lehetőség is van,akkor kép is megy.

Olyan:)

30/f

2018. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

1-es Szexrol nem beszelunk igazan, amolyan gondolatok megosztasa, nevetesek, nap eszmecsere a vilagrol stb.


Persze a szexrol is van szo de inkabb csak ezen a “mit vegyunk (sex toys) szinten. De szexcset mint olyan nincs, es mindennap elmondjuk egymasnak h “szeretlek”. Nincs elalvasa szivecske kuldes nelkul es husegesek vagyunk egymashoz.


30 asok mindketten

2018. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Mindennap többször beszélünk, tudunk egymásról ki mit csinál. Reggel ébredés után szivecske, jóreggelt, este lefekvéskor ugyanígy. Nem szexről beszélünk, ilyen soha nem is volt. Képküldés sem szextéma, ha van néha, az ha valami olyat látunk, olyan történik, hogy a másikkal meg akarjuk osztani.

Én független, ő nős, középkorúak vagyunk. Öt éve együtt. És igen, mi is hűségesek egymáshoz.

2018. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Jaj te nőszemély ne akarj már többet,a pasi csak a lyukadat akarja dni mást nem... nem akar veled beszélgetni,arra ott a nője...
2018. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Vicces ilyen gané emberektől hallani, hogy HŰSÉGESEK. :DDD Szánalmas.
2018. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

"es husegesek vagyunk egymashoz." Ez mekkora!

Meg a másik, hogy 5 éve hűségesek egymáshoz. Talán mindennap, a nap 24 órájában ott vagy bekkukantasz a szeretődhöz, hogy valóban nem feküdt e le az asszonnyal? :D

2018. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Valahogy mégis ti vagytok viccesek, nem én😊 méghogy csak d..gni akar, arra kapna bármilyen kötöttség, lebukás veszéj nélkül akárkit. Valamit nagyon félreértettél, én nem azt írtam, hogy beszélgetni szeretnék vele, hanem kijelentettem egy tényt. Beszélgetünk. Bármilyen hihetetlen. Mint egy normális párkapcsolatban. Beszélgetünk, főzünk, eszünk, filmezünk, sportolunk együtt.

Na az olyan feleségek, mint akik itt pontozgatnak, szoktak jó nagyot koppanni😁

2018. szept. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Veszély...nem veszéj.

Szeretnél azert te is feleség lenni...gondolom.

Ha neked elég a másodhegedűs szerep,elégedj meg a morzsákkal,amit kapsz ..

2018. szept. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!