Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan nő, aki rendszeresen csalta a párját csak a szex miatt, mert a párja már unalmas volt? Vagy esetleg a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Én is ezt tettem sajnos.Unalmasnak találtam a párom és megcsaltam,sőt beleszerettem egy másik pasiba.Majd elköltöztünk de folyton csak rá gondoltam.Sokat sírtam,hiányzott.Aztán megcsaltam a párom itteni legjobb barátjával,mert úgy ēreztem,újból szeretném élni az egészet.Ennek a pasinak túlméretezett nemi szervébe szerettem bele,miközben a másik pasira gondoltam,akibe beleszerettem.A páromnak természetesen mindent elmondtam azóta,mert rájöttem,nincs még egy olyan jó ember,mint ő.Szegény ennek a betege lett.Tudom,gerinctelen vagyok és tiszta szívből megbántam a dolgokat.29/L

2018. szept. 8. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Legalább ne mondtad volna el.... Megkimelhetted volna a fájdalomtól. Pár hónap veszekedés biztos lesz, utána a sors elé rák egy jobb,fiatalabb csajszit, téged pedig offol annak rendje és módja szerint 🙂
2018. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én kivágtalak volna, mint macskát szarni és valószínűleg soha nem tudnék ismét egy nőben sem megbízni. Szerintem elhánytam volna magam tőled. Miért nem gondolnak bele az ilyen ostoba emberek a tetteik következményeibe?
2018. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Gerinctelen?

Ennél sokkal szebb szavakkal tudnálak illetni

2018. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.Én is hányok saját magamtól.Ha pedig talál majd egy másik csajt és dob engem,örülni fogok neki,még ha szeretem is őt!Megérdemlem,ő pedig remélhetőleg boldogabb lesz,mint velem volt.
2018. szept. 8. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Számos nő csalja a férjét és sosem derül ki. Mért kellett elmondani neki? Ezzel csak fájdalmat okoztál neki. Ha olyan pasival csalod aki diszkrét sose tudja meg. De épp a barátjával? Egyébként tudom miről beszélsz és megértelek. 35/N
2018. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
#5 Te is épp olyan gerinctelen lehetsz...
2018. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Egy megértő másik r1banc; gratulálok. Mindkettőtöknek.
2018. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem szereted a párod akkor MI A F@$ZÉRT VAGY VELE??? Jaa gondolom lóvéja az van...
2018. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:
83%

"nincs még egy olyan jó ember,mint"

Írd azt, hogy kiszamitható, kényelmes mellette az élet. Ennyi, ő kb azt nyújtja amit apukadnak kellett volna.

2018. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Kamu. az ilyen nőnek mint te vagy sosincs, és sose lesz lelki-furija. Árulkodnak a cselekedeteid rólad.

És egyetlen férfit sem tekint semminek, csak egy testnek. Kötődni senkihez nem tudnak, és csak az érdekük vezeti őket. No meg a lóvé.

2018. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!