Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az én felelősségem lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én felelősségem lenne? Hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy nő, akiről kiderült, hogy házas. Sokat tépelődtünk. Hol én táncoltam vissza, hol ő, de végül viszonyunk lett. Látom rajta, hogy bántja a dolog, sokszor gondolkozik azon, hogy elmondja a viszonyt a férjének. Szeretném, ha a párom lenne, de azt is tudom, hogy a férje is nagyon szereti őt. Nem tudom, hogy mit kellene tennem.

2018. szept. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezen már kár tépelődni. Megtörtént. Ha borul a bili, szinte biztos, hogy a férjét fogja választani, pláne ha már gyerekük is van. Ne légy naiv!
2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez mindig ket ember felelossege es dontese-o fogadott huseget, ergo nem te tartozol vele. Egy ilyen helyzetben egy ilyen dontes egy eletre szol, csak akkor hagy h teged valasszon ha:


-Biztosan szereted


-Vele tervezed a jovodet


-Anyagilag tudod azt a miliot biztositani neki mint a ferje.


Ha minderre a valasz “talal” mikozben otthon van egy szereto ferje, akkor nem kene a not kirangatni a biztonsgaos eletebol. Szoval ebben mindossze ennyi a felelosseged-az ove pedig annyi, h eljen azzal akit valasztott.

2018. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talan-nem talal, elirtam rohanasban vagyok;-)
2018. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha el is hagyja a férjét, bíznál egy olyan emberben, aki megcsalta előtted a párját?
2018. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, a férj háta mögött nem feltétlenül jó, ha neked már bűntudatod van, akkor a csajnak talán szakítania kéne; ha ti ketten ilyen gyengéd érzelmeket tápláltok egymás iránt. Viszont szerintem a kicsábulónak a felelőssége, nem a tiéd. Tehát ő kacsintott ki másfelé, jelenesetben feléd; bár nemtom az így mennyire korrekt.
2018. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te az a fazon vagy akiről írt reggel egy férj? akinek a felesége átcseszte a fejét? és van egy 5 éves gyerekük?
2018. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem 49%, nem az. Hagyd már abba a paranoiás ámokfutásod légyszi...
2018. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk, nem értem a kérdést... Ha, szereted ezt a nőt, nagyon szereted és szeretnéd, h a párod legyen, akkor mi a kérdés? ... Harcolj érte, győzzön a jobb. Én ezt tenném a helyedben.


Megj.: Tudom, h úgymond bánt a lelkiismeret, ill. azt is tudom (a kérdésből), h a hölgy boldogsága a fontosabb Neked, de hidd el, ha nem filózol ennyit rajta, "csak" beleteszed magad 100%-ban, a nő tudni fogja kit válasszon és az lesz a legjobb mindenkinek.

2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!