Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akarja csalni a feleségét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarja csalni a feleségét, van közöm hozzá?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn kaptam levelet egy férfitól, amin meg vagyok döbbenve. Persze naiv nem vagyok, tudom, hogy van ilyen, sőt, csak mégis más, ha az emberrel szembejön. Azzal kezdi az úriember, hogy ő nem az a csaló, átverős fajta, ezért szeretné már tisztázni az elején, hogy csak barátnőt keres, mert van felesége. Haha. Annyira rendes, hogy engem nem akar átverni, csak épp a feleségét. Micsoda tisztességes ember. Ja, és van egy kisfia is, akit mindennél jobban szeret - nyilván... Utána részletezi, hogy már nem szerelmes a feleségébe, hanem átalakult szeretetté, erotikára vágyik, blabla. És ez még oké is lenne, ha a feleség tudna róla, megbeszélték volna, nyitott kapcsolat lenne például. Más kérdés, ezt látni egy gyereknek mennyire okés, de még mindig tisztább lenne, mint ez. Persze, ő baromira tisztességes, mert elhagyni nem akarja a családját. Szerintem ez hatalmas görénység mindkét irányba. A feleségét becsapja, a leendő barátnőt pedig kábé örömlánynak nézi. Komolyan van nő, aki ebbe belemegy? És a férfiak tényleg ennyire gyávák, és nem bírnak értelmesen gondolkodni, és követni bizonyos morált, ha a szexről van szó? És komolyan nem a testiséggel van bajom, értem én, hogy házasság és gyerek után változhatnak a dolgok. De a hazugság, a bizalommal való visszaélés mérhetetlenül aljas. Lehet dolgozni a problémákon, őszintének lenni, és megoldást találni a helyzetre, legyen bármilyen is az a megoldás. De közösen. Vagy tényleg túl naiv vagyok? Szóval a kérdésem igazából az, válaszoljak-e neki erre a levélre, kedvesen - tényleg kedvesen - kifejtve véleményemet erről a viselkedésről, rávilágítva, hogy a mindennél jobban szeretett gyermek életére milyen hatással lehet, ha hasonló módon rothasztják meg szép lassan, belülről a házasságot, és azt, amit a család jelent. Vagy hagyjam a fenébe, és füstölögjek magamban, mert úgysincs semmi értelme írni.

2018. szept. 10. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hat szerintem pont lekakilná,felesegenek kene szolni, 😂
2018. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én a helyedben megírnám neki körülbelül így, ahogy azt nekünk is leírtad, nyilván finomabban.
2018. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek nem tudod megmagyarázni sajnos, meg vannak róla győződve, hogy igazuk van, és nekik ez jár, és különben is, te nem tudhatod. Szerintem hagyd a fenébe. :(
2018. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

"Komolyan van nő, aki ebbe belemegy?"


De még mennyi! Ide is naponta írnak, hogy mikor hagyja ott a feleségét/vesz el engem. Alig találsz olyan nőt, aki élete során legalább egyszer ne lett volna valamikor egy házas férfi szeretője.

2018. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
A vélemény olyan, mint a végbélnyílás. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Illetve jelen esetben az illető férfi a végbélnyílásodra lehet, hogy előbb lenne kíváncsi, mint a véleményedre.
2018. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneknek nem válaszoltam. Igaza van a 78%-nak, akkora egójuk van, max lek-rvázna.

44% Igen, persze, alig találni, beleértve a nőrokonaidat is.

2018. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szomorú...
2018. szept. 10. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt főnökömvolt ez. Csapta a szelet feleség és 2 közös gyerek mellett.

Mondtam:nem. Győzködöt, hogy milyen jól járna mindenki. Erre elmondtam neki milyen mérhetetlenül nagyot csalódtam az apámban amikor kiderült, hogy hűtlen anyámhoz. És az egész lelki káválriát elmeséltem neki kiemelve többször azt, hogy mekkora fájdalom volt egy szinte szuperhős szintre emelt, bálványozott apát ilyen botlás miatt elveszti a reputációját és a kislánynak a csúf valóságra kell ébrednie: az ő apja is csak egy kéjenc halandó.

Én mindenesetre nem kívánok az a nő lenni aki ledönti őt a trónjáról, de megértem, hogy neki nyűgös, ha felnéznek rá, ha bálványozzák és uncsi a hűség a lojalitás is. Keresen más eszközt a trónfosztásához, nekem gyerekként bőven elég volt 1x elszenvednem egy ilyen sztorit.


Elgondolkodhatott ezen a monológon, mert engem békén hagyot és a pletykák szerint rendbe tette az életét.

2018. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez jó hír! Igazából engem is azért dühít valahol az egész, illetve érzem magam megszólítva, mert dettó ugyanez történt gyerekkoromban.
2018. szept. 10. 14:33
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Én megírnám a helyedben neki ezeket. Majdnem biztos, hogy ahogy felméri, hogy ez nemleges válasz, már törli is olvasatlanul, de még az is lehet, hogy elolvassa, és megszólal a lelkiismerete...
2018. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!