Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha egy nő szemez, flörtöl, stb. más férfiakkal?

Figyelt kérdés

Mert olyan emberek is vannak, akik alapból flörtölve kommunikálnak.

De nekem annak tűnik, ha szemez, úgy néz, úgy beszél, hogy látszik, hogy akar valamit, vagy úgy, félreérthetetlenül mosolyog. Pl. nemrég az első találkozáskor úgy mosolygott egy kolléganő, aki több éves kapcsolatban volt. Érdekes...



2018. szept. 14. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell adni alá a lovat és még van oldva.
2018. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amúgy nekünk honnan kéne tudnunk, hogy komolyan flörtöl egy nő velünk, vagy csak szórakozni támadt kedve?
2018. szept. 14. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdező

Onnan hogy visszagondolsz a múltban hányszor is flörtölt veled..ha nem tett ilyent csak így hirtelen 3 évben egyszer..akkor szórakozik veled

2018. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor velem tényleg flörtölnek... de aki ilyen, az is gyakran csinálja, nincs különbség
2018. szept. 14. 21:35
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem számít megcsalásnak.
2018. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem számít megcsalásnak. Nézni, beszélgetni csak lehessen már.

Én nő vagyok, elég nagyszájú, sokszor kerültem már olyan helyzetbe, hogy a pasi azt hitte flörtölök, pedig nem ez volt a célom.

Alapból mosolygós is vagyok, ha pedig viccesnek találok valamit, igen hangosan és hosszasan hajlamos vagyok röhögni, lehet ez is az oka annak, hogy azt hiszik flörtölök.

A nagy szám pedig rátesz egy lapáttal gondolom, ha esetleg beszól valaki, akkor visszaszólok, nem szeppenek meg. 26nő

2018. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem nézés meg beszélgetés. Az, hogy 5 másodpercen át bámul valakit, és tetszik neki? Vagy csábítóan néz, dobálja a haját? Vagy úgy szól hozzá, hogy érezteti, tetszik neki? Fizikailag persze ez nem megcsalás. Nekem nem jönne be, ha a csajom csinálná. Már az sem, ha másokat is megnézne.
2018. szept. 14. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel rám is lehetne mondani, mert mosolygós vagyok, szeretek az emberek szemébe nézni, van hogy külön köszönök névvel együtt pár embernek, stb...


Múlt nap az egyik kolléga ebédnél észre vettem, hogy épp a mellem csekkolta, utána a szemembe nézett. Házas. És akkor most mi van?


Semmi nincsen. Tetszeni tetszet sok minden vagy mindenki kapcsolatban is, valakin jobban levágni, valakin kevésbé ha ilyen van. Ez nem jelenti azt hogy szét is tenne neked a lábait.


A nők sokszor viselkednek flörtösen akkor is ha ez pusztán az alap természetük. A férfiak pedig hajlamosak ezeket komolyabban venni, mint a nők a férfiak flortoleset.. ezt igazolja a te eseted is.


Mondjuk ha durván csabitgat meg stirol, keresi a társaságod, közel hajol, planétára ha már erintget, ezeket értem ha kiakadsz.


De azon, hogy megnéz meg rad mosolyog, még messze nem megcsalas kategória, akkor sem, ha tetszés neki, mert nem tesz ez irányba lépést, és talán nem is akar ennél többet.

2018. szept. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de ez nem olyan nézés, mosolygás, hanem amolyan... olyan, amit kezdeményezésként csinálnak a nők. nem barátságból van. az, hogy megnéz, meg hogy 5 másodpercig szemez, sem ugyanaz a dolog
2018. szept. 15. 07:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam finoman flörtölgetni, mosolyogni. Pedig több éves, boldog kapcsolatban vagyok. Egyszerűen jól esik.
2018. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!