Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes új kapcsolatba fogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes új kapcsolatba fogni, ha bizalmatlan az ember?

Figyelt kérdés

Megcsalt a volt barátom, és akkor nagyon nagyot csalódtam benne meg a hűtlen férfiakban úgy általában. Direkt szingli maradtam sokáig, pedig randim is volt, de sosem hagytam, hogy több alakuljon abból az 1-2 ismerkedésből. Szingli akartam maradni. Az exbarátomat mikor elhagytam a megcsalás kiderülését követően, az meglepően könnyű volt. Mert akkora csalódás volt, hogy jó érzés volt tőle megszabadulni.

Na mindegy. Aztán mostanában kezdett bennem megszületni a vágy, hogy legyen újra barátom. Van is most valaki, aki tetszik, és becsületesnek tűnik, de honnan tudhatnám, hogy ő 100% nem fog megcsalni? Beszélgettem vele a témáról, és látszott nagyon elítéli, azt is mondta, ő sose bocsátana meg megcsalást, én is jól tettem hogy azonnal szakítottam, és nem álltam többé szóba az exemmel. De mégsem tudom 100%-nak érezni, hogy nem csalna meg.

Én arra vágyom, hogy inkább szakítsanak velem, csak ne csaljanak meg. Én ilyen vagyok. Vagy elég vagyok neki, vagy legyen vége. Azt nem akarom, hogy kellek is neki, meg elég se vagyok, ezért megcsal. Én amúgy ezt azzal viszonzom, hogy bízhat a hűségemben: én sem csalom meg. Mielőtt erre sor kerülne, elmondanám neki hogy pl. megismertem valakit, vagy hogy már nem vagyok belé szerelmes. És hogy szakítanunk kéne.

Ez a férfi egyébként, azt hiszem szeretne velem összejönni, és én is vágyom rá. De nem akarom, hogy megbánjam. Tetszik nekem, jó a közelében lenni, meg vágyom is már arra, hogy legyen barátom, ellenben az elmúlt 2 évvel, amikor nem akartam.


2018. szept. 17. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tudsz tenni: megszavazni neki a bizalmat. Ő nem az exed és ezért nem verheted el rajta a múlt porát. Tudatosítanod kell, hogy minden ember más és megérdemli a bizalmat mindaddig, amíg nem tesz olyat, amivel összetöri.

Tudom min mész át, engem is csaltak meg, 2x is, de ha akarsz egy épkézláb kapcsolatot, meg kell tanulnod bízni az új párodban. Ez egy tiszta lap, agy szép új kapcsolat. Ne maszatold össze előre kivetített félelmekkel.


29n

2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ilyen állapotban vagy tilos az ismerkedés. Mert minden embert aki a közeledbe kerül azt tönkre fogod tenni a féltékenységeddel. Idő kérdése. Majd ha tudsz szabadságot adni-kontrollálatlan szabadságot-akkor gondolkozz el kapcsolaton. Addig ne.
2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább próbáld meg
2018. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne azért válaszd őt, mert ő a legközelebbi elérhető "célpont". Tényleg olyannal állj össze, akihez vonzódsz, akit kezdesz megszeretni azért aki.

Szerintem ha ez a folyamat elindul, akkor már nem lenne (lesz) időd feltenni egy ilyen kérdést, mert akaratlanul is megbízol majd benne.


Ez most egy picit negatív lesz, de nem amiatt írom. Soha nem tudhatod, hogy kiben bízz és kiben nem.

Megérzéseid lehetnek, de a bizalmat neked kell megadnod a másiknak, hogy egyáltalán belekezdj valamibe.


Én is ezt vallom amit te, és szentül állítom, hogy szólnék, hogy ha már úgy érzem, hogy valami nem működik. Azon lennék először, hogy próbáljuk megoldani azt, ami nem megy (bár nem szeretnék ilyen helyzetbe jutni sosem, de nem lehetetlen, hogy egyszer fogok).


Ha úgy érzed, hogy szimpatikus neked, és jó a közelébe lenni, akkor szerintem egy jó pár randira megelőlegezhetsz egy kis bizalmat neki. Aztán meglátod, hogy mi sül ki belőle. Nem kell egyből beleugranod semmibe, amit nem akarsz, főleg nem ha késztetést érzel csak amiatt, mert már vágsz egy kapcsolatra.

2018. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!