Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kíváncsiságból kérdem, megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdem, megcsalás után, ki választotta a "csábítót", és ki maradt a régi párjával?

Figyelt kérdés

Miért döntött úgy, ahogy, mi miatt ment el,vagy miért maradt?Őszinte válaszokat várnék,írjátok azt is oda férfi vagy nő írta.


Én Nem vagyok,voltam megcsaló.Mielőtt nekem ugranak.De az ellentéres oldalon voltam már.Sajnos...


2018. szept. 22. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem azért csaltam, mer nem szerettem a párom, vagy nem jó vele minden téren.

Akkor miért? Talán birtoklási vágy, meg más. Nem jobb, csak más. A páromon kivül más iránt nem volt érzésem.

2018. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez erdekes.

En ugy gindoltam,az emberek azert csalnak,mert talaltak jobbat,szebbet,a jelenleginel..

2018. szept. 22. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyik sem volt jobb, szebb, csak más. Mivel nem volt érzés, csak a látvány, gondolom ezért nem volt egyikkel sem olyan jó a szex, mint a párommal.
2018. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó! Akkor miért csaltad meg többször is? Ezek alapján amiket írsz nagyon nem volt értelme.. Én beleszerettem valakibe és borítottam mindent.Nem tudok színlelni. Nem lett volna a az akkori kapcsolat a régi, hiába is próbáltam volna.Sokan nem is tudom hogy tudják rendbe hozni, ha belép egy harmadik.Az már nem lenne többé őszinte szerelmi kapcsolat, ne mondja ezt nekem senki. Nő vagyok
2018. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én sem azért, mert nem szeretem a paromat, vagy nem jo vele a szex. A szeretovel más. Tehat izgalmas, mert új. Egy kis adrenalin a bujkalas, a titkolózás, a sutyi üzenetek.
2018. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor eddig mindenki maradt a feleseggel....nem azert csalt,mert jobbat szebbet stb.talalt,es uj eletet akart kezdeni...
2018. szept. 23. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az en haverom jobbat talalt! Nagyon igenytelen lett a felesege egy ido utan,hiaba adta a penzt a haverom ,h oltozzon stb ,nem furdott rendazeresen,nem mosott fogat,kb ahanyszor voltam naluk 90% ban rendetlenseg.Csak a kozosegi oldalakon logott,meg a cigi kave kombo.Naluk emiatt lett megcsalas,es egy nagyon csinos no lett a feleseg
2018. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tettem hozza,h nem a no volt a csabito hanem a haverom.De sok esetben ezt lattam,h kb azt hiszi a tobbseg ,h a no a csabito,kozben a ferfi vadassza le a not.
2018. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!