Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régi kapcsolatom a mai napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolatom a mai napig nem tudom feldolgozni, szerelmes voltam, megaláztak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
23/f vagyok, az első komoly kapcsolatom 17 éves koromban volt, 20 éves koromba lett vége, azóta volt 9 nőm, viszont az első az 3 évig tartott és szerelmes voltam belé, rengeteget költöttem rá, mind pénzt,mind energiát, mind időt, mind törődést, de megcsalt, az akit tényleg szerettem, szinte mindennap gondolok rá, de az utóbbi időkben, azon gondolkodom,hogy lemegyek és összeverem az apját, aki mindig is szemét volt velem, meg a srácot is akivel megcsalt.Meg akkor mát őt is, ha ott vagyok.

2014. nov. 15. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
feljetsd el, szard le
2014. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni, mert tényleg szerettem/szeretem.
2014. nov. 15. 23:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Verd szét mindet, de akkor már az anyját se hagyd ki; na meg a lemenő-felmenőit se. Hidd el utána megkönnyebbülsz.
2014. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk kérdező. Én is pont így jártam és pont három évig tartott. Bár a haverjain kívül senki sem volt szemét velem a családjából. A haverokat és azokat akikkel megcsalt viszont én is szétverném a ge cibe.
2014. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Még a számok is stimmelnek, kivéve, hogy én 2 évvel fiatalabb vagyok és lány. :)
2014. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak annyi a különbség,hogy én nem lány vagyok, és komolyan gondolom azt amit kérdeztem. 1 dolog tart vissza,hogy még a szüleim ne csalódjanak bennem, de ha nem lennének, akkor nem nagyon lenne visszatartó erő.
2014. nov. 15. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd a haverjaidat is.
2014. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szükségem a haverjaimra. Alapjáraton jámbor ember vagyok, de ezen tényleg évekig rágódtam és nem tudom feldolgozni, bárhogy is próbálkozom. Ő csalt meg és ő nem akar velem beszélni, mert volt pofám " lek@rvázni " utána. :(
2014. nov. 15. 23:26
 9/16 A kérdező kommentje:
meg az én " drámámba" nem szivesen rángatok bele mást. Van nekik nagyobb gondjuk is.
2014. nov. 15. 23:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak a terminator mód marad.

De tényleg. Csapj szét mindenkit és sokkal jobb lesz. :)

2014. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!