Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a pasik is nevezhetők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik is nevezhetők hűségesnek akiknek lehetőségük sincs félrelépni? Gondolok itt az "átlagjózsikra", akikért nincs nagy tolongás.

Figyelt kérdés
Ha igen akkor nagyon sok hűséges pasi van. :)
2016. nov. 29. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Olyan emberrel még nem találkoztam, aki félre akart lépni, ne talált volna hozzá jelentkezőt.
2016. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem, sőt még veszélyesebbek.


A helyes pasik hozzászoktak a kísértéshez, nem nyújt semmi újat nekik egy xedik csaj.


Az, aki ritkán jut hozzá nőhöz, sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonít annak, hogy valaki őt akarja. Felmerül bennük, hogy talán nem lesz még egy ilyen lehetőségük. Könnyebben félrelépnek.


40 felé már sokkal kevesebb nőnek kell egy férfi, érzik az öregedést, ilyenkor hajlamosak félrelépni a férfiak megjelenéstől függetlenül. Hogy még utoljára érezzenek egy fiatal feszes testet, érezzék, hogy kellenek egy legjobb korban lévő csinos nőnek.


Szóval nem, nem a megjelenésedtől leszel hűséges, hanem a szilárd jellemedtől.


Ugyan erre nincs bizonyítékom, de szerintem a szenvedélymentes férfiak hűségesebbek. Sokkal nehezebb megállni a dohányzást, alkoholt, drogot, szerencsejátékot, extrémsportot, mint a szexet. Ez nem vonatkozik azokra, akik ezeket soha nem próbálták.

2016. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem így van. :D Egy átlagos felnőtt férfi, még ha nem is egy Adonisz, akkor is (főleg, ha már x ideje párkapcsolatban él) találhat partnert, sőt, akad is jelentkező, mivel ők nagy eséllyel nem tojják már össze magukat egy nőtől. A párom a te definíciód szerint "átlagjózsi", mégis akadt már rá jelentkező az együtt töltött éveink alatt, nem is egy.


Ez csúnyán hangzik, de ilyenkor nem a fiatal kiscsajok jelentik a fő veszélyt, hanem a 30-as egyedülálló nők és az egyedülálló anyukák, mivel látják, hogy a pasi x ideje együtt van valakivel, tehát alkalmas jelölt, ezért kinézik maguknak. :D

2016. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2

Én mondjuk itt csak egyetlen dologgal értek egyet, a szilárd jellemmel. Nem gondolom, hogy pont azért lépne félre valaki mert kevésbé kapós... Ennyi erővel onnan is meglehetne közelíteni, hogy nem mer félrelépni, mert nem meri elcserélni a biztosnak tűnő helyzetét, mert lehet a másik 1-2 hónap után ráunna, itt meg elvan a langyos pisiben, mivel az is jobb a semminél.


Szóval szerintem erre sok hülyeséget rá lehet húzni, de ez mindenkinek egyéni döntése, hogy miért van a párjával.


Én mindig szeremből voltam/vagyok, és nem is gondoltam megcsalásra/lecserélésre. Szeretek valakit, akkor tiszta szívből szeretem.

2016. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A kèrdès megint inkorrekt, ùgy van megfogalmazva, mintha csak a fèrfiak lennènek a megcsalók...
2016. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Komnyu kisertes nelkul husegesnek lenni es elhinni, hogy jellemoriasok vagyunk:-)Ha egy ilyen pasi kisertesbe esik nem lehet megjosolni, h mit fog csinalni, konkretan kiszamithatlan.


Olyan baratom is van akire ragadnak a nok, evek ota nem volt szex a feleseggel de a gyerek miatt nem valik el. O nem azert nem csalja meg a not mert "ooooo de huseges alkat" hanem azert mert retteg attol, h kiderul es tobbe nem latja a gyereket.


A husegnek rengeteg oka van es a legritkabb eset az, amikor valaki azert nem csalja meg a masikat mert tiszteli es szereti.

2016. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

#6


Ez mindkèt nemről elmondható.

2016. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Aki csak a lehetőség hiánya miatt nem csal meg, semmivel sem jobb annál, aki minden lehetőséget megragad a félrelépéshez.
2016. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem attól lesz valaki hűséges, mert nincs alkalma félrelépni. Hanem attól, hogy ha lehetősége van rá, megteszi-e vagy sem.
2016. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem ezen múlik!


Az " átlag alattiak " azért nem szoktak párt találni általában, mert önbizalom hiányosak. Kevésnek érzik magukat és túl játszák a csajozást, stb..

Ha van valakijük, nagyobb az önbizalom, bártabban beszélgetnek, mennek bele dolgokba, mert ott a biztos pont.. Azt hiszik, mindig így lesz. + azt is hiszik, hogy belőlük nem nézik ki a szeretőt.


.. és igen, mindkét nemre igaz.

2016. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!