Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén, kissé ittasan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén, kissé ittasan egy buliban smároltam egy csajjal, izgattuk egymást, stb. Amikor " odáig" jutottunk, kicsit ellenkezett, hogy mostinkább ne, de mégis betettem. Aztán sírva kirohant. Ez most nemi erőszak, vagy nem?

Figyelt kérdés

#szeretkezés #szex #elutasítás #kölcsönös kényeztetés
2018. máj. 11. 09:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Előtte benne volt mindenben, kézzel, szájjal izgatott.
2018. máj. 11. 09:42
 2/65 anonim ***** válasza:
96%
Bármikor joga van azt mondani, hogy ezt ne, igen ez abózus. A nem, az nem, akár mennyire is kanos vagy.
2018. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Értem, de előtte még ő utalt arra, hogy " gyere du..gjunk egy jót" és fizikailag nem kényszerítettem, nem fogtam le, stb.
2018. máj. 11. 09:52
 4/65 anonim ***** válasza:
96%
Mondta hogy ne rakd be? Mondta. Beraktad? Be. Hát akkor.
2018. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
98%
Van rá esély, hogy feljelentsen? Mert ha igen, akkor bajban lehetsz.
2018. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
98%

Bárki bármikor meggondolhatja magát és ezt tiszteletben kell tartanod. Eleve részegen amúgy sem illik kihasználni azt, hogy a másik nem tud tudatos döntéseket hozni. Amúgy ha benne van a szexben, elkezditek, és utána mondja azt, hogy meggondolta magát és hagyjátok abba, az is teljesen normális és abba kell hagynod.

Nem kell fizikai erőszakhoz folyamodni ahhoz, hogy valami szexuális visszaélésnek számítson. A nem az nem, tanuld meg!

Azt sem árt tudni, hogy ha valaki valamit szeretne, valamibe benne van, az nem jelenti azt, hogy minden másban is benne van!

2018. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Egy barátnőjétől tudom, hogy ki van a csaj akadva, de azt is mondta, hogy azért ő is tehet róla, és piásan soha nem fog többé belemenni ilyenbe. Én nagyon bánom, de remélem meg tudom beszélni vele, nem érzem úgy, hogy csak az én hibám lett volna.
2018. máj. 11. 10:25
 8/65 anonim ***** válasza:
38%
Határeset
2018. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
91%

Hogy történt? Mondta hogy ne, aztán elővetted az óvszert, letépted, fölhelyezted, fölgörgetted, majd betetted?

Vagy idegen lánynak óvszer nélkül tetted be, miközben azt se tudtad hogy szed-e valamit? Ha pedig igen, akkor volt párkapcsolata is, és pont azelőtt kapcsolt hogy cselekedtél?


Melyik bizarr verziót kell elképzelni?

2018. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Óvszerrel csináltuk, amikor felraktam , még segített " legörgetni", de utána kb 2 perc múlva történt amit leírtam. Nincs kapcsolatban amúgy.
2018. máj. 11. 10:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!