Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk kapcsolatban a párommal.Gyerekünk is van.Januárban kiment dolgozni és elég ritkán járt haza.Valahogy folyton azt éreztem hogy flörtölget fbon keresztül lányokkal.Persze ő mindig tagadta meg hogy beképzelem és én vagyok az eggyetlen nö az életében stb.Nyáron haza jött végleg mert kapott közelebb munkát ami ugyan az mint ott kint.Most hetente jár haza minden hétvégén.Most is ugyan ezt érzem és most is mindent tagad.Tudni kell hogy a hobbija a zene.Dalszövegeket ír (Rap)meg stúdióba jár stb.A fbja tele van ismeretlen lányokkal de ő mindig azt mondja hogy kell a hírnév.De hogy mi vagyunk az élete értelme sosem tudna megcsalni és nem kéne neki más.Ma miután haza jött elég csúnyán összevesztünk és valahogy kijött belőle h ráírt egy lány aki mindent megadna h vele legyen de ő állítólag elutasítótta.Nekem a beszélgetésből csak annyit mert megmutatni hogy a párom ráírt hogy szia ugye nem haragszol?De azt hogy mi volt a téma előzöleg azt nem mutatta és ő azzal védekezik hogy azért mert én biztos kombinálnék meg többet látnék a dologba mint ami van és hogy csak azért kérdezte meg h haragszik e mert nem akarta megbántani.Na de akkor mért nem láthatom a teljes beszélgetést?Képzelhetitek mit érzek éreztem csak egy szó tudtam!!!!Szerintetek most mire gondoljak?Teljesen kiborult ordibált és szinte én voltam a szemétláda.Mit tegyek?Higgyek neki vagy ne?Úgy érzem teljesen elvesztettem a bizalmamat iránta.

24/N


2018. okt. 26. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Talan nem kellett volna annyit feltekenykedni...
2018. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Talan nem kellett volna annyit feltekenykedni...

Jaja megis kelett volna hivnia a nőket hármasra h a pasinak jo legyen. Ma divat ez a nyitott kapcsi.. Biztos nem élek olyannal 10 évig akit kb hétvégén látok én is meg a gyerek is mintha elváltunk volna..

2018. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő nálam kétszer féltékenyebb és ráadásul úgy hogy sosem jelölök vissza férfiakat nem hogy beszélgessek velük.Mindig azt mondja ha én mással lennék neki az lenne a végzete...belehalna
2018. okt. 27. 00:12
 4/18 A kérdező kommentje:
2/3 Így csak Január óta élünk
2018. okt. 27. 00:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot ehhez az egyoldalu és mindkét fél részéról bizalmatlan kapcsolathoz. Gyerek feltétlen kelett ebbe is.. Ugye joval idősebb?
2018. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de oktatásrt kértem hanem egy tanácsot gondolatot.Egyébként 3 év van köztünk ha ez most olyan lényeges.Ő 27 éves.
2018. okt. 27. 00:21
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs mit titkolnia, akkor nyugodtan megmutathatná a beszélgetést is. Ha nem mutatja meg, akkor vaj van a füle mögött. Én biztos nem bíznék egy ilyen alakban, de szóba se állnék olyannal, aki más nőkkel hetyeg. Méghogy kell neki a hírnév... Hát kösz...
2018. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan elszomorodom amikor ilyeneket olvasok. Amikor látok fiatal nőket házasodni és gyermeket szülni. Majd ezek után még 10 év sem tellik el már az egyik megcsalja a másikat, vagy probléma van vagy veszekedés. Mind azért mert "fiatalok voltunk és meggondolatlanok".--> Ez nem kifogás.

Ha nincs bizalom, akkor felesleges ezt folytatni. De belekezdeni sem volt értelme.

2018. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanács kéne,hát nulla bizalom van mindkét oldalrol,mi meg idegenek vagyunk nem látunk bele a kapcsolatotokba, csak abba amit lepötyögtél az épp elég volt,beszélgessetek,de gondolom a kummunikácio nagyon nem megy egymás felé csak az ordibálás mert a facebokon vmit irt vkinek.. :O Eszem megáll ezeken az épitő kapcsolatokon,de gyerek az feltétlen kell ezekbe h legyen mit dobálni a válás után,ha egyáltalán házasok vagytok..
2018. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

14 éves korod óta vele vagy, ő akkor volt 17.

27 évesen ott tart, mint a korosztálya: álmodozik, hogy egyszer híres és gazdag lesz, és tapadnak rá a tinik.

Csak kár, hogy ott vagy te meg a gyerek...

Ez megmaradt tini kapcsolatnak, ami rég kifulladt, és már csak kényszerből maradtok benne a gyerek miatt.

Gondolom, nincs egy filléred se, nincs hova menned, stb.

2018. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!