Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti boszút állnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boszút állnátok a helyembe? Hosszú történet a lényeg lényege, hogy a párom (28férfi) undorító módon szakított velem,3,5 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

Eltűnt 72 órára, nem írt, nem keresett, semmit nem tudtam róla. Mikor nagy nehezen felvette a telefonját, egy nő szólt bele, azt mondta az ölében ül szivesen adja. Kidobott engem telefonban, elém sem állt semmi.


A 3, 5 év alatt rengeteget segítettem neki anyagilag, érzelmileg támogattam.SAosem volt pénze mindig én segítettem, szereztem neki jó munkát meg minden összeköltözést terveztünk.

Kiderült, hogy végig hazudott mi több van egy eltitkolt lánya egy másik nőtől ,akiről semmit nem tudtam.A lányáról lemondott otthagyta az akkori barátnőjét terhesen. És ,ami a lergdurvább nemrég összeházasosott azzal anővel ,akivel megcsalt kpnkrétan 3 hónap ismeretség után.

Szerintem mivel engem és az előttem lévő nőkön is átgazolt kötelességem szólni az új nőnek, hogy hazudik mindenben gyakorlatilag egy pszichopata. Vagy vmi komoly baja van az biztos. Én végig tiszteségesen viselkedtem, sosem ártanék másoknak de úgy érzem ő megérdemli,és a nőnek is joga van tudni

Én 26 éves N.



2018. okt. 5. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
férfiakat nem szabad segíteni érzelmileg,mert a legtöbb ezt csak kihasználja,ezt tanuld meg.
2018. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rájöttem,hogy totál kihasznált és én semmit sem tudok tenni gyakorlatilag mostmár nagyon fáj nekem gyakorlatilag az egész életemet , önbecsülésemet romba döntötte.
2018. okt. 5. 17:10
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

soha többé ne segíts egy pasinak se,ne legyél papucs..

látod mit tett veled? nah ez tanulság,álj a talpadra és csináld ki érzelmileg

2018. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy petákot se szabad adni egy hímneműnek se,mert aki ezt elvárja egy nőtől,lehúzós lúzer.Felesleges az új nőnek bármit is mondani,mivel nem fog foglalkozni veled.Majd az élet ráébreszti,figyeld majd csak a történéseket.
2018. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, mindenki aratja önmagához méltó gyümölcsét. Akkor amikor a legkevésbé számít rá, és attól akitől sosem várná.
2018. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
persze ,így utólag én is látom tisztán a dolgokat, de annyira szerelmes voltam belé, hogy nem foglalkoztam az apró jelekkel. Mostmár tudom jó nagy hülye voltam. De ő meg gerinctelen csupa fájdalmat okozott nekem.. úgy hogy én őt nem bántottam.
2018. okt. 5. 17:16
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után én hálás lennék, hogy ez különösebb anyagi veszteség nélkül kiderült, tiltanám és elfelejteném egy életre.
2018. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszed, hogy a nő nem tud a dologról, főleg, hogy asszisztált az undorító szakításhoz?

Nézd, kérdező, szerintem a legjobb bosszú, ha túllépsz ezen és felépítesz magadnak egy boldog életet. Engem hasonlóképpen alázott meg az első exem, de nem folyamodtam bosszúhoz, magamra koncentráltam. Ne hagyd, hogy hatással legyen az önbecsülésedre valaki más szellemi és erkölcsi nyomora, ez az egész nem rólad szólt (főleg, hogy nem te vagy az egyetlen áldozat), hanem csakis róla. Gyászold meg, tanulj belőle, jegyezd meg az ilyen jellemhibákra utaló jeleket, koncentrálj önmagadra, keress más boldogságforrásokat az életedben, állj meg a lábadon és legyél boldog, ennél jobb bosszú a világon nincs. Kitartást kívánok.

2018. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Érzelmileg teljesen tönkre mentem vele képzeltem ajövőmet mindent.Legrosszabkor ,hagyott ott , mikor édesapámat műtötték ráadásué szükségem lett volna a segítségére. Ő felszívodott ,mint akámfor totál hülyét csinált belőlem és megalázott. Tudom ezt mind felejtsem el , mint, ha mi sem történt volna?
2018. okt. 5. 17:23
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Elfelejteni nem fogod, nem is kell, viszont ha nem lépsz tovább, akkor az egész életedre ki fog hatni és akkor ő fog nyerni. Ezt akarod?
2018. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!